Ősz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Ősz

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT II. > 2013/2014 > Sorsolás

A 2013/2014. évi Pest megyei III. osztály, Nyugati csoport őszi sorsolása és eredményei

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

 

17h

     

2013-08-24.

szombat

 

Budajenő KSE

Ürömi SC II

6-2

2013-08-25.

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Kisalag

4-0

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Tinnye KFC

3-2

 

vasárnap

 

Fóti SE

Pilisszentlászló BSI

3-0

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Szentendre VSE

0-4

 

vasárnap

 

Nagykovácsi SE

Tárnok KSK II

2-0

     

szabadnapos

Visegrád SE

-

2. forduló

 

17h

     

2013-08-31.

szombat

13h30

Ürömi SC II

Tárnok KSK II

1-3

 

szombat

 

Nagykovácsi SE

Fóti SE

2-4

2013-09-01.

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Kerepesi BSE

1-1

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Szentendre VSE

1-5

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

PILE (Pilisszentkereszt)

0-2

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Budajenő KSE

2-3

     

szabadnapos

Kisalag

-

3. forduló

 

16h30

     

2013-09-07.

szombat

 

Nagykovácsi SE

Ürömi SC II

4-3

 

szombat

 

Budajenő KSE

Kisalag

5-2

2013-09-08.

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Tinnye KFT

2-0

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Fóti SE

2-3

 

vasárnap

 

Tárnok KSK II

Visegrád SE

7-1

2013-11-23.

szombat

13h

Pilisszentlászló BSI

Szentendre VSE

1-5

     

szabadnapos

Tahitótfalu SE

-

4. forduló

 

16h30

     

2013-09-15.

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Nagykovácsi SE

1-2

 

vasárnap

 

Fóti SE

Szentendre VSE

2-1

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

PILE (Pilisszentkereszt)

2-5

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Budajenő KSE

0-0

 

vasárnap

 

Kisalag

Tárnok KSK II

1-1

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Üröm SC II

3-1

     

szabadnapos

Tinnye KFC

-

5. forduló

 

16h

     

2013-09-21.

szombat

13h

Ürömi SC II

Kisalag

3-5

 

szombat

 

Budajenő KSE

Tinnye KFC

2-1

 

szombat

 

Nagykovácsi SE

Visegrád SE

4-7

2013-09-22.

vasárnap

 

Tárnok KSK II

Tahitótfalu SE

7-0

 

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Fóti SE

3-2

2013-09-25.

szerda

19h

Kerepesi SBE

Szentendrei VSE

1-1

     

szabadnapos

Pilisszentlászló BSI

-

6. forduló

 

16h

     

2013-09-28.

szombat

 

Nagykovácsi SE

Szentendre VSE

2-2

2013-09-29.

vasárnap

 

Kerepesi SBE

PILE (Pilisszentkereszt)

4-1

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Budajenő KSE

0-7

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Tárnok KSK II

2-7

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Ürömi SC II

4-1

 

vasárnap

 

Kisalag

Visegrád SE

2-2

     

szabadnapos

Fóti SE

-

7. forduló

 

15h

     

2013-10-05.

szombat

12h

Ürömi SC II

Tinnye KFC

7-4

 

szombat

 

Budajenő KSE

Fóti SE

0-1

2013-10-06.

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Szentendre VSE

3-2

 

szombat

 

Visegrád SE

Tahitótfalu SE

0-2

 

vasárnap

 

Tárnok KSK II

Pilisszentlászló BSI

6-0

 

vasárnap

 

Kisalag

Nagykovácsi SE

2-1

     

szabadnapos

Kerepesi SBE

-

8. forduló

 

15h

     

2013-10-13.

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Nagykovácsi SE

3-1

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Budajenő KSE

4-1

 

vasárnap

 

Fóti SE

Tárnok KSK II

3-2

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Ürömi SC II

0-2

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Visegrád SE

1-4

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Kisalag

3-1

     

szabadnapos

Szentendre VSE

-

9. forduló

 

15h

     

2013-10-19.

szombat

11h

Ürömi SC II

Fóti SE

1-0

2013-10-20.

vasárnap

 

Tárnok KSK II

Kerepesi SBE

3-0

 

vasárnap

 

Tinnye

Kisalag

3-1

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Pilisszentlászló BSI

3-1

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Nagykovácsi SE

0-1

 

vasárnap

 

Budajenő KSE

Szentendre VSE

3-3

     

szabadnap

PILE (Pilisszentkereszt)

-

10. forduló

 

13h30

     

2013-10-26.

szombat

 

Szentendre VSE

Tárnok KSK II

0-2

2013-10-27.

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Ürömi SC II

3-2

 

vasárnap

 

Fóti SE

Visegrád SE

5-2

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Kisalag

2-0

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Tahitótfalu SE

0-1

 

vasárnap

 

PILE (Pilisszentkereszt)

Budajenő KSE

2-1

     

szabadnapos

Nagykovácsi SE

-

11. forduló

 

13h30

     

2013-11-02.

szombat

10h30

Ürömi SC II

Szentendre VSE

4-3

 

szombat

 

Tárnok KSK II

PILE (Pilisszentkereszt)

4-1

2013-11-03.

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Pilisszentlászló BSI

0-1

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Kerepesi SBE

2-0

 

vasárnap

 

Fóti SE

Kisalag

1-0

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Nagykovácsi SE

1-6

     

szabadnapos

Budajenő KSE

-

12. forduló

 

13h30

     

2013-11-09.

szombat

 

Budajenő KSE

Nagykovácsi SE

2-3

2013-11-10.

vasárnap

 

PPILE (Pilisszentkereszt)

Ürömi SC II

5-1

 

vasárnap

 

Kerepesi SBE

Kisalag

4-3

 

vasárnap

 

Fóti SE

Tahitótfalu SE

2-0

 

vasárnap

 

Pilisszentlászló BSI

Tinnye KFC

3-1

 

vasárnap

 

Visegrád SE

Szentendre VSE

0-3

     

szabadnapos

Tárnok KSK II

 

13. forduló

 

13h

     

2013-11-16.

szombat

 

Nagykovácsi SE

Pilisszentlászló BSI

0-0

 

szombat

 

Szentendre VSE

Kisalag

3-2

2013-11-17.

vasárnap

 

Tárnok KSK II

Budajenő KSE

8-0

 

vasárnap

 

Tinnye KFC

Fóti SE

3-5

 

vasárnap

 

Tahitótfalu SE

Kerepesi SBE

3-0

 

vasárnap

 

Visegrád SE

PILE (Pilisszentkereszt)

0-1

     

szabadnapos

Ürömi SC II

 
           
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz