Ősz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Ősz

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2013/2014 > Sorsolás

A 2013/2014. évi Pest megyei II. osztály, Nyugati csoport őszi sorsolása és eredményei

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

 

17h

     

2013-08-17.

szombat

 

Ürömi SC

Szigetgyöngye SE

2-2

 

szombat

 

Budakalász MSE

Tárnok BKSK

0-0

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Pomáz-ICO SE

5-1

 

szombat

 

Leányfalu SE

Pilisszentiván SE

0-1

2013-08-18.

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Perbál SC

0-3

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Gödi SE

0-3

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

szabadnapos

 

2013-09-04.

szerda

17h30

Piliscsaba SE

Pilisszántó SE

5-1

2. forduló

 

17h

     

2013-08-24.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Budakalász MSE

1-3

 

szombat

 

Ürömi SC

Pilisszántó SE

7-1

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Gödi SE

3-2

2013-08-25.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Dunabogdány SE

3-1

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Leányfalu SE

1-5

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

5-0

 

vasárnap

 

Perbál SC

Sóskút SKE

5-2

 

vasárnap

 

szabadnapos

Piliscsaba SE

-

3. forduló

 

16h30

     

2013-08-31.

szombat

 

Budakalász MSE

Gödi SE

1-2

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Perbál SC

1-0

 

szombat

 

Ürömi SC

szabadnapos

-

2013-09-01.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Dunabogdány SE

0-1

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Pomáz-ICO SE

3-2

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Pilisszentiván SE

0-2

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Szigetgyöngye SE

0-3

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Pilisszántó SE

9-2

4. forduló

 

16h30

     

2013-09-07.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Gödi SE

2-2

2013-09-08

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Ürömi SC

3-4

 

vasárnap

 

szabadnapos

Leányfalu SE

-

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Pilisszántó SE

1-2

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Szigetgyöngye SE

0-3 (FB)

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Dunakeszi Kinizsi USE

4-0

 

vasárnap

 

Perbál SC

Budakalász MSE

3-2

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Tárnok BKSK

2-3

5. forduló

 

16h

     

2013-09-14.

szombat

 

Budakalász MSE

Pilisszentiván SE

1-3

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Szigetgyöngye SE

6-0

 

szombat

 

Ürömi SC

Piliscsaba SE

5-1

 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Perbál SC

3-2

2013-0915.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Gödi SE

0-0

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Pilisszántó SE

5-0

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

szabadnapos

-

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Dunabogdány SE

6-1

6. forduló

 

16h

     

2013-09-21.

szombat

 

Ürömi SC

Tárnok BKSK

1-1

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Pilisszántó SE

4-2

2013-09-22.

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

2-1

 

vasárnap

 

szabadnapos

Sóskút SKE

-

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Leányfalu SE

1-3

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Budakalász MSE

1-2

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Pomáz-ICO SE

2-0

 

vasárnap

 

Perbál SC

Gödi SE

2-4

7. forduló

 

16h

     

2013-09-28.

szombat

 

Budakalász MSE

Pilisszántó SE

7-1

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

szabadnapos

-

 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Szigetgyöngye SE

8-1

 

szombat

 

Gödi SE

Pilisszentiván SE

0-4

2013-09-29.

vasárnap

 

Sóskút SKE

Dunabogdány SE

2-3

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Piliscsaba SE

0-8

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Ürömi SC

3-4

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Perbál SC

1-1

8. forduló

 

15h

     

2013-10-05.

szombat

 

Ürömi SC

Viadukt SE-Biatorbágy II.

8-1

 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Pilisszántó SE

3-2

2013-10-06.

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Dunakeszi Kinizsi USE

2-3

 

vasárnap

 

szabadnapos

Budakalász MSE

-

 

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Sóskút SKE

0-2

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Perbál SC

2-1

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Tárnok BKSK

4-1

2013-12-01.

vasárnap

 

Szigetgyöngye

Gödi SE

0-3

9. forduló

 

15h

     

2013-10-12.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

szabadnapos

-

 

szombat

 

Budakalász MSE

Dunabogdány SE

6-0

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Piliscsaba SE

3-2

 

szombat

 

Gödi SE

Pilisszántó SE

5-2

2013-10-13.

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Leányfalu SE

0-6

 

vasárnap

 

Perbál SC

Szigetgyöngye SE

8-3

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Ürömi SC

1-2

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Pilisszentiván SE

1-1

10. forduló

 

14h

     

2013-10-19.

szombat

 

Ürömi SC

Dunakeszi Kinizsi USE

1-3

2013-10-20.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Budakalász MSE

0-2

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Pomáz-ICO SE

1-2

 

vasárnap

 

szabadnapos

Gödi SE

-

 

vasárnap

 

Perbál SC

Pilisszántó SE

2-2

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Pilisszentiván SE

1-2

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Tárnok BKSK

0-2

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Sóskút SKE

10-2

11. forduló

 

13h30

     

2013-10-26.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Piliscsaba SE

4-2

 

szombat

 

Ürömi SC

Budakalász MSE

2-4

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Leányfalu SE

3-1

 

szombat

 

Gödi SE

Dunabogdány SE

6-2

2013-10-27.

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Pilisszántó SE

2-0

 

vasárnap

 

Perbál SC

szabadnapos

-

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

4-0

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Szigetgyöngye SE

6-1

12. forduló

 

13h30

     

2013-11-02.

szombat

 

Ürömi SC

Pomáz-ICO SE

5-1

2013-11-03.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Gödi SE

1-3

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Perbál SC

6-3

 

vasárnap

 

szabadnapos

Pilisszentiván SE

-

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Pilisszántó SE

0-5

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Tárnok BKSK

1-2

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Dunakeszi Kinizsi USE

1-3

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Budakalász MSE

0-1

13. forduló

 

13h30

     

2013-11-09.

szombat

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Budakalász MSE

2-5

 

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Sóskút SKE

3-1

 

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Leányfalu SE

1-3

 

szombat

 

Gödi SE

Ürömi SC

0-3

2013-11-10.

vasárnap

 

Tárnok BKSK

Pilisszántó SE

1-2

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

szabadnapos

-

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Dunabogdány SE

5-1

 

vasárnap

 

Perbál SC

Piliscsaba SE

1-0

14. forduló

 

13h

     

2013-11-16.

szombat

 

Dunakeszi Kinizsi USE

Tárnok BKSK

7-2

 

szombat

 

Ürömi SC

Perbál SC

5-2

2013-11-17.

vasárnap

 

Piliscsaba SE

Pilisszentiván SE

0-0

 

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Szigetgyöngye SE

3-0

 

vasárnap

 

szabadnapos

Pilisszántó SE

-

 

vasárnap

 

Sóskút SKE

Budakalász MSE

1-2

 

vasárnap

 

Viadukt SE-Biatorbágy II.

Pomáz-ICO SE

1-2

 

vasárnap

 

Leányfalu SE

Gödi SE

2-0

15. forduló

 

13h

     

2013-11-23.

szombat

 

Pomáz-ICO SE

Sóskút SKE

4-1

 

szombat

 

Budakalász MSE

Dunakeszi Kinizsi USE

1-1

 

szombat

 

Gödi SE

Viadukt SE-Biatorbágy II.

12-0

2013-11-24.

vasárnap

 

Dunabogdány SE

Pilisszántó SE

2-1

 

vasárnap

 

Szigetgyöngye SE

Piliscsaba SE

3-0

 

vasárnap

 

Pilisszentiván SE

Ürömi SC

0-1

 

vasárnap

 

Perbál SC

Leányfalu SE

2-3

 

vasárnap

 

Tárnok BKSK

szabadnapos

-

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz