Őszi sorsolás - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Őszi sorsolás

ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015

Pest megye, Déli csoport

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

2014-09-06.

szombat

10:00

Bugyi SE

Ráckeve VAFC

2-2

2014-09-06.

szombat

10:00

Dabas-Gyón FC

Halásztelek FC

3-2

2014-09-06.

szombat

13:00

Sóskút SKE

Dunavarsányi TE

5-0

2014-09-07.

vasárnap

10:00

Kiskunlacháza SE

Taksony SE

1-4

2014-09-07.

vasárnap

14:00

BFTSE Tárnok

Százhalombattai VUK

0-2

2014-10-29.

szerda

14:00

Törökbálinti TC

Érdi VSE

0-2

2. forduló

2014-09-13.

szombat

9:00

Ráckeve VAFC

Törökbálinti TC

8-1

2014-11-22.

szombat

15:00

Halásztelek FC

Sóskút SKE

0-1

2014-10-15.

szerda

15:00

Érdi VSE

Kiskunlacháza SE

2-1

2014-09-13.

szombat

12:00

Taksony SE

BFTSE Tárnok

1-1

2014-09-14.

vasárnap

10:00

Dabas-Gyón FC

Százhalombattai VUK

0-4

2014-09-14.

vasárnap

15:00

Dunavarsányi TE

Bugyi SE

2-1

3. forduló

2014-09-20.

szombat

10:00

Halásztelek FC

Százhalombattai VUK

5-1

2014-09-20.

szombat

10:00

Dabas-Gyón FC

Taksony SE

0-3

2014-09-20.

szombat

16:00

Bugyi SE

Sóskút SKE

0-1

2014-09-21.

vasárnap

10:00

Kiskunlacháza SE

Ráckeve VAFC

1-3

2014-09-21.

vasárnap

14:0

Tárnok BKSK

Érdi VSE

5-0

2014-12-06.

szombat

14:00

Dunavarsányi TE

Törökbálinti TC

2-2

4. forduló

2014-09-27.

szombat

10:00

Érdi VSE

Dabas-Gyón FC

3-4

2014-09-27.

szombat

12:30

Sóskút SKE

Törökbálinti TC

5-1

2014-09-27.

szombat

16:00

Ráckeve VAFC

BFTSE Tárnok

1-2

2014-09-27.

szombat

16:00

Bugyi SE

Halásztelek FC

4-2

2014-09-30.

kedd

19:00

Taksony SE

Százhalombattai VUK

3-0

2014-09-28.

vasárnap

15:00

Dunavarsányi TE

Kiskunlacháza SE

3-0

5. forduló

2014-10-04.

szombat

10:00

Törökbálinti TC

Bugyi SE

0-4

2014-10-04.

szombat

10:00

Halásztelek FC

Taksony SE

1-8

2014-10-04.

szombat

10:00

Dabas-Gyón FC

Ráckeve VAFC

1-3

2014-10-05.

vasárnap

10:00

Kiskunlacháza SE

Sóskút SKE

1-2

2014-10-05.

vasárnap

10:00

Százhalombattai VUK

Érdi VSE

14-0

2014-10-05.

vasárnap

13:00

BFTSE Tárnok

Dunavarsányi TE

6-1

6. forduló  

2014-10-11.

szombat

10:00

Érdi VSE

Taksony SE

0-6

2014-10-11.

szombat

12:00

Sóskút SKE

BFTSE Tárnok

2-0

2014-10-11.

szombat

15:00

Ráckeve VAFC

Százhalombattai VUK

1-1

2014-10-11.

szombat

15:00

Bugyi SE

Kiskunlacháza SE

2-1

2014-10-12.

vasárnap

10:00

Törökbálinti TC

Halásztelek FC

3-0

2014-10-12.

vasárnap

15:00

Dunavarsányi TE

Dabas-Gyón FC

4-3

7. forduló

2014-10-18.

szombat

10:00

Halásztelek FC

Érdi VSE

4-1

2014-10-18..

szombat

10:00

Dabas-Gyón FC

Sóskút SKE

2-5

2014-10-19.

vasárnap

10:00

Kiskunlacháza SE

Törökbálinti TC

3-1

2014-10-19.

vasárnap

9:30

Taksony SE

Ráckeve VAFC

2-2

2014-10-18.

szombat

14:00

BFTSE Tárnok

Bugyi SE

3-0

2014-10-28.

kedd

14:00

Százhalombattai VUK

Dunavarsányi TE

4-1

8. forduló

2014-11-18.

kedd

14:00

Törökbálinti TC

BFTSE Tárnok

1-1

2014-10-25.

szombat

11:30

Sóskút SKE

Százhalombattai VUK

2-1

2014-10-29.

szerda

14:30

Bugyi SE

Dabas-Gyón FC

1-2

2014-10-25.

szombat

13:30

Ráckeve VAFC

Érdi VSE

2-2

2014-10-26.

vasárnap

10:00

Kiskunlacháza SE

Halásztelek FC

0-1

2014-10-26.

vasárnap

14:00

Dunavarsányi TE

Taksony SE

0-3

9. forduló

2014-11-?.

   

Érdi VSE

Dunavarsányi TE

3-0

2014-11-01.

szombat

10:00

Százhalombattai VUK

Bugyi SE

9-0

2014-11-01.

szombat

10:00

Dabas-Gyón FC

Törökbálinti TC

1-1

2014-11-01.

szombat

9:30

Taksony SE

Sóskút SKE

3-1

2014-11-02.

vasárnap

10:00

Halásztelek FC

Ráckeve VAFC

2-12

2014-11-02.

vasárnap

11:30

BFTSE Tárnok

Kiskunlacháza SE

2-2

10. forduló

2014-11-08.

szombat

10:00

Bugyi SE

Taksony SE

1-3

2014-11-09.

vasárnap

10:00

Sóskút SKE

Érdi VSE

6-1

2014-11-09.

vasárnap

14:00

Kiskunlacháza SE

Dabas-Gyón FC

2-2

2014-11-09.

vasárnap

13:00

BFTSE Tárnok

Halásztelek FC

4-1

2014-11-09.

vasárnap

14:00

Dunavarsányi TE

Ráckeve VAFC

0-6

2014-11-23.

vasárnap

10:00

Százhalombattai VUK

Törökbálinti TC

6-0

11. forduló

2014-11-15.

szombat

10:00

Százhalombattai VUK

Kiskunlacháza SE

6-1

2014-11-15.

szombat

10:00

Dabas-Gyón FC

BFTSE Tárnok

1-2

2014-11-15.

szombat

10:00

Taksony SE

Törökbálinti TC

2-1

2014-11-15.

szombat

13:00

Halásztelek FC

Dunavarsányi TE

4-1

2014-11-16.

vasárnap

10:00

Érdi VSE

Bugyi SE

0-2

2014-11-16.

vasárnap

13:00

Ráckeve VAFC

Sóskút SKE

5-0

12. forduló

           
           
           
           
           
           

13. forduló

           
           
           
           
           
           

14. forduló

           
           
           
           
           
           
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz