ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2013/2014 > Mérkőzések

Tárnok, KSK pálya, 2013-08-25 - vasárnap 17:00

Játékvezető: Csupi Gábor, a 20. perctől Mohácsi István (8/3)
Mohácsi István, Arany János
Kun Mihály 40' 68', Kapcsos Norbert 91' ill. Rózsa László 4'
Sárga lap: Szabó Kristóf 5', Kun Mihály 13' ill. Herr Alexander 14', Molnár Balázs 18', Marosi Zoltán 32', Horváth Gergő 40', Marosi Róbert 60', Péter Szabó József 71'

2013-08-24
Pomáz-ICO SE - Budakalász MSE 1-3, Ürömi SC - Pilisszántó SE 7-1, Dunakeszi Kinizsi USE - Gödi SE 3-2
2013-08-25
Szigetgyöngye SE - Leányfalu SE 1-5, Pilisszentiván SE - Viadukt SE-Biatorbágy II 5-0, Perbál SC - Sóskúti SKE 5-2
Szabadnapos: Piliscsaba SE

Tárnok Bolha KSK: Pintér László 0 - Nahaj Gergely 7 (Czeilinger Péter 81'), Veszeli Tibor 5, Eke Gábor 5, Csányi Tibor 5 (Nagy István 67') - Csibrik György 6, Kun Mihály 7, Kapcsos Norbert 6 - Szabó Kristóf 6 (Bilik Krisztián 84'), Fehér Roland 7 (Pusztai Csaba 88'), Gyulay Gábor 6
Kispad: Szimandl Gábor, Lehotka Botond, Csuka Zsolt

Dunabogdány SE: Horváth Gergő 6 - Marosi Róbert 6 (Kreisz Flórián 81'), Marosi Zoltán 6, Herr Alexander 6 - Bonifert Tibor 6, Péter Szabó József 6, Fodor Norbert 6, Rózsa László 6, Nyiscsák István 6 - Dombai Bence 6 (Dankovics Gergő 65'), Molnár Balázs 6
Kispad: Lakatos Ádám, Lőrincz István, Lánczos Áron
Edző: Püski János

Tudósítás: Hazai közönség előtt is bemutatkozott a felnőtt csapat. Mondhatni ez a bemutatkozás - legalább is, ami az első félidőt illeti - eléggé lehangoló volt. Igaz, a 2. percben megszerezhettük volna a vezetést, de Fehér Rland közeli fejese elcsúszott a bal kapufa mellett. Hamarosan jött a vendégek bosszúja. Már a 4. percben vezetést szereztek . Veszeli Tibi - tőle szokatlan módon - a félpályánknál elpasszplta a labdát. A labda Rózsa Lászlóhoz került, aki úgy 25 méterről lőtt. Lövése a felső léc alatt kötött ki. 0-1. Ez a gól demoralizálta a csapatot. Ettől kezdve semmi sem sikerült. Önbizalom és vállalkozó kedv nélkül játszottak a fiúk. Játékukban semmi elképzelés nem volt. Szerencsére 5 perccel a félidő lefújása előtt Fehér Roli eltolta a labdát a védője mellett, aki csak felrúgni tudta (megjegyzem, a vendégek igen gyakran éltek ezzel az eszközzel). Mivel mindez a 16-oson belül történt, Kun Misi büntetőt rúghatott. Nagy nyugalommal helyezte a labdát a kapus mellett a hálóba. 1-1. A második játékrészben óriási mezőnyfölényben játszottunk, ám a vezetést ennek ellenére nagyon nehezen szereztük meg, sőt elmondható, hogy kissé fellazult védelmünk mellett a vendégeknek is voltak lehetőségeik a gólszerzésre. Egészen a 68. percig kellett várnunk a vezetés megszerzésére. Ekkor Kun másodszor is betalált. 2-1. Továbbra is mezőnyfölényben játszottunk, annak ellenére is, hogy a dunabogdányi játékosok nagy elszántsággal küzdöttek az egyenlítésért. Végül a 91. percben Kapcsos Norbi tette fel az i-re a pontot. Csodálatos egyéni produkció után, az egész baloldali védelmet mattolta és a kapust is becsapva talált a vendégek hálójába. Ezzel beállította a 3-1-es végeredményt.

Püski János: - Szerencsés gólokat szerzett a hazai csapat, valamint a beugró játékvezető ténykedése döntötte el a mérkőzés sorsát. Ennek ellenére gratulálok a csapatomnak!