ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2013/2014 > Őszi mérkőzések

Jelenetek a mérkőzésről. A videót ABCD készítette:

2013-09-14
Fogócska SE Érd - Pilisvörösvári UFC
2-0
2013-09-15
Budakalász MSE - Százhalombattai VUK SE 1-1, Viadukt SE-Biatorbágy - Pomáz-ICO SE 2-2

Bolha FTSE Tárnok
: Ravasz Márk 5 - Németh Kristóf 6, Völgyi Ádám 6, Kovács Gyula 6, Pusztai Csaba 6 - Bilik Krisztián 5, Nagy László 6, Süle Soma 5 (Kiss Tamás 5, 46') - Réti Tamás 5 (Gonda Roland 86'), Csillik Gábor 6, Sárai Ferenc 5
Kispad: Édes Bence
Edző: Csizly Attila

Piliscsaba SE: Stelcz Ádám - Szabó Tamás, Hangai László, Kiss Dávid, Szabó Gábor - Czidó Máté, Garai Norbert (Szűcs Ádám 70'), Horváth Kevin (Bokor Szabolcs 46') - Balogh Márton (Fehér Zoltán 89'), Borhi Gergő, Estéli Gábor
Edző: Kovács József

Tudósítás:
Kitűnő mérkőzést játszott egymással a két jól felkészített csapat. A vendégek "nulla pontosként" érkeztek, ám ehhez képest meglepően jó teljesítményt nyújtottak. Gyorsak és erőszakosak voltak. Jó mezőnyjátékkal, igen kemény próba elé tették csapatunkat, sőt az első félidő közepén a vezetést is megszerezték, amit a félidő vége felé sikerült kirgyenlítenünk. A második félidő szintén élvezetes és kiegyenlített játékot hozott. Csak az utolsó 10-15 percben sikerült némi fölénybe kerülnünk, de a győzelem megszerzése már nem sikerült, így igazságosnak mondható a pontosztozkodás.

Csizly Attila: -
Az első félidőben nehezen tudtuk támadásokat építeni, a játékot sok szabálytalansággal tördelő ellenfél ellen.  Még mindig problémáink vannak a védekezésből a támadásba, illetve támadásból a védekezésbe történő átmenetekkel. Nem érezzük, hogy mikor kell a játékot felgyorsítani, és mikor kell labdatartásra játszani. Természetesen az edzéseken kell ezeket a hibákat kijavítani.