Sárga lap: Csuka József 43' ill. Szabó Dániel Dávid 44'

3-5, Budajenő KSE - Tinnye KFC 2-1, Nagykovácsi SE - Visegrád SE 4-7
2013-09-25
Kerepesi SBE - Szentendre VSE
1-1
: Pilisszentlászló BSI

Tárnok KSK II: Szabó Zoltán 0 - Ruzsinkó Zsolt 7, Huszár Balázs 7, Tari Attila 7 - Ilyés Attila 7, Csákány Gábor 7, Csuka József 8 (Nagy Attila 7, 61'), Körtvélyesi Ádám 7 (Csákány Zsolt 0, 70') - Lukács Zsolt 8, Gál Tibor 8, Szabó Zsolt 8
Kispad: Schrenck Rajmund
Schrenck Rajmund

Tahitótfalu SE: Gelu László Gábor (Pitlik Zoltán Ferenc 46') - Kálmán Gábor, Szabó Norbert (Vitéz László 46'), Nagy Imre, Czikora Attila (Ferencz Béla 46') - Szabó Dániel Dávid, Bántó Lóránt, Szávuj Zoltán - Vincze Károly (Katona Dávid 75'), Zakara Vilmos (Klubuk Dávid 46'), Czifferi Tamás (Szalai Roland Sándor 44')
Kispad: Szijj László

Osztály különbség volt a két csapat között. Gyorsaságban, taktikában és technikában is felülmúltuk ellenfelünket. Szerencsére ezúttal csapatunk ért el gyors gólt és hamar sikerült jelentős előnyre szert tennünk - a 10. percben már 3-0 volt - így felszabadultan játszhattunk. A fiúk nem álltak le, teljes erőbedobással mentek tovább, rengeteg helyzetett kidolgoztak, azonban a kapu előtt már többször könnyelműsködtek, igy ziccerek maradtak ki. Végül hét gólnak tapsolhatott a közönség.
A mérkőzés után Faragó Imi és Mráz Pisti vendégül látta a csapatot egy pizza vacsorára, amit ezúton is köszönünk a csapat nevében! Úgy érzem a látványos játékukkal ki is érdemeltek a fiúk, kellemes délutánt szereztek azoknak a szurkolóknak aki a Tárnok mérkőzését választották a Fradi - Dózsa helyett!!

Schrenck Rajmund:
- Minden tekintetben felülmúltuk ellenfelünket. Ismét sok helyzetet hagytunk ki, védelmünk átjátszhatatlan volt. Akkor leszek igazán elégedett, ha idegenben is alkotunk valami maradandót, és ha végre egyszer 90. percet játszik a csapat. Sajnos minden meccset nem játszhatunk itthon, most már nincs mese idegenben is nyerni kell, akár milyen pályán is játszunk.