Fogócska SE - Piliscsaba SE 6-0, Budakalász MSE - Viadukt SE-Biatorbágy 4-1

: Ravasz Márk 4 - Németh Kristóf 4 (Viszokai János 56', 4), Kovács Gyula 6, Pusztai Csaba 5, Édes Bence 4 (Süle Soma 71' 0) - Sárai Ferenc 5, Czeilinger Péter 4 (Czeilinger Balázs 46', 5), Nagy László 4 - Gonda Roland 4 (Réti Tamás 56', 4), Bilik Krisztián 4, Csillik Gábor 4
Edző: Szimandl Gábor

Pomáz-ICO SE: Inczédy Gergely Mátyás - Sashegyi Dávid, Melicher Zoltán, Somos Krisztián Márk, Harmath László - Rezsnyák Balázs, Bobák Norbert, Bogár Bence - Ács Gábor, Balogh János, Arany Barnabás
Csere: Tisler Gábor, Báthory Péter, Nagy Gergő, Rajna Benjámin, Oláh Márton Krisztián, Moller Róbert
Edző: Petrovics Balázs

Tovább tart közvetlen utánpótlásunk mélyrepülése. Ezen a mérkőzésen sem sikerült átlépni a fiataloknak a saját árnyékukat. Továbbra is tart az enerváltság és kishitűség. Akarat és hit nélkül pedig nem lehet eredményt elérni. Ilyenkor sorozatban jönnek a rossz döntések.
A gólok története:
2. perc: 40 méterről lőtt a pomázi játékos. A lövés kapu mellé tartott, de a mégis beleérő Csillik Gábor lábáról a labda magas ívben hullott a kapunkba. Öngól. 0-1.
47. perc
: A 16-os vonalnál Németh Kristóf késlekedett elrúgni a labdát. A pomázi támadó lecsapott, elvitte a labdát és már csak egy tizi árán sikerült szerelni, amit a pomázi játékos értékesített. 0-2.
55. perc: Czeilinger Balázs a 16-os sarkától lőtt. Erős lövésbe a kapus csak beleütni tudott. A labdára Csillik Gábor csapott le, de közelről sem sikerült kapuba "gyötörni" a labdát. Az ellentámadásnál a 10-es játékos lefutotta védelmünket és 10 méterről gólt lőtt. 0-3.
57. perc: Pomázi kiállítás, második sárgával.
75. perc: Czeilinger Balázs az alapvonaltól 5 méterre, küzdött meg a labdáért. Csatát nyerve a labdával elindult befelé. Három lépés után laposan középre adott, és az érkező Csillik Gábor közelről továbbított a kapuba. 1-3.

Szimandl Gábor: - Igazi mélyrepülés, melynek során egyre mélyebbre húzzuk egymást! Remélem hamarosan befejeződik, és újra rend lesz a fejekben.