ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2013/2014 > Őszi mérkőzések

Fogócska SE Érd - BFTSE Tárnok 0-2 (0-0)

Sárga lap: Krasniqi Besznik 86', Berényi Tamás 87' ill. Csillik Gábor

2013-10-19
Százhalombattai VUK SE - Pomáz-ICO SE
4-1
2013-10-20
Piliscsaba SE - Viadukt SE-Biatorbágy 2-3, Pilisvörösvári UFC - Budakalász MSE 3-5

Fogócska SE Érd
: Pfeiffer Balázs - Nyikos Balázs Bence, Berényi Ádám, Mészáros Gyula, Berzéki Gábor - Tihanyi Zoltán (Góman Zoltán 73'), Berzéki Dániel, Lantos Bence (Tóth Marcián 71'), Dubicz Norbert (Krasniqi Besznik 59') - Fülöp Viktor (Takács Dániel 73'), Berényi Tamás

Bolha FTSE Tárnok
: Kürti Viktor 6 - Czeilinger Balázs 6, Völgyi Ádám 7, Kovács Gyula 6, Pusztai Csaba 6 - Czeilinger Péter 5, Csillik Gábor 6, Kiss Tamás 5 (Németh Kristóf 46', 6), Nagy László 6 - Sárai Ferenc 5, Bilik Krisztián 6
Kispad: Édes Bence, Gonda Roland, Réti Tamás, Viszokai János
Edző: Csizly Attila

Egyenlő erők küzdelmét hozta a találkozó. Mezőnyjáték folyt, kevés helyzettel, illetve inkább csak lehetőségekkel. Szerencsére a kapu előtt mi voltunk határozottabbak, így sikerült idegenben visszavágni az első fordulóban elszenvedett vereségért és nyerni a listavezető ellen.

Csizly Attila: -
Egy masszív védekezés utáni kontratámadásokra rendezkedtünk be. Az első félidőben ez fel is őrölt minket ezért a támadásokhoz második, harmadik szándékkal nem értünk fel. A szünetben rendeztük a sorainkat, és fordulás után többet veszélyeztettük az ellenfél kapuját. Erőfeszítésünknek meg is lett a jutalma két gyors góllal megszereztük a vezetést és végül a három pontot. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.