Családi Attila 0 - Czeilinger Balázs 4 (Dallos Bence 0, 78'), Nagy Dániel 4, Ungvári Balázs 5 - Csillik Gábor 4, Farkas Ákos 5, Czeilinger Péter 5 - Sárai Ferenc 5, Nagy László 6 - Németh Kristóf 5, Réti Tamás 4
Kispad: Ravasz Márk, Bréda Richárd, Takács Dániel, Édes Bence

Szimandl Gábor

Hévizgyörki SC:
Horváth Tamás - Friskó Vince, Kovács Dániel, Gábor Bence, Tóth Bálint - Jakab Ádám, Tóth Sándor, Pecsenyiczki Márk, Halász Róbert - Spala Tamás, Kókai Lános
Toldi Miklós

Mi játszottunk - kétségtelenül, hogy rengeteg hibáva - viszont a gólokat ellenfelünk rúgta, szinte 100%-osan kihasználva helyzeteiket. Hévizgyörk nem kényszerített bennünket, mégis sokat hibáztunk. Értem ezalatt azt, hogy mezőnyben símán elpasszoltuk a labdákat. Hévizgyörk támadói viszon éltek kevés lehetőségükkel és amiből lehetett, abból gólt szereztek. Az első félidőben kettőt. Nagyjából ennyi helyzetük is volt. 0-2 után még tudtunk "válaszolni", Nagy Laci révén.
A második félidő sem hozott különösebb változást a játékban. Továbbra is támadásban maradtunk és negyed óra eltelte után az egyenlítés is sikerült. A játék képe alapján már csak az idő kérdése volt, hogy mikor szerezzük meg a győztes gólt. Nagyon is közel álltunk hozzá. Sok elpuskázott lehetőség között olyan is volt, hogy a labda ott szédelgett a kapufák és a gólvonal magasságában, ám ennél beljebb menni nem volt hajlandó. Végül a mindent eldöntő találat a befejezés előtt két percce született meg és ez nem nekünk volt jó. A hévizgyörki támadó egy előrevágott labda után indult végső rohamra a kapunk ellen. Csak a 16-oson belül sikerült utolérnünk és szerelnünk. A szerelést a játékvezető szabálytalannak minősítette és 11-est ítélt ellenünk. A lehetőséggel éltek a vendégek és Spala Tamás, aki az előző két 'györki gólt is szerezte a büntetőt sem hibázta el.
Igazság szerint, nem erre számítottunk a nyitányon. Remélem a "pofon" időben jött!

Szimandl Gábor: - Nehéz mit mondani, hiszen próbáltunk focizni, de a gólokat az ellenfél rúgta! Egytempójú volt a támadásvezetésünk és így a mezőnyfölényünket és kimagasló labdabirtoklási fölényünket nam tudtuk győztes gólra váltani.