ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

Tápiószecső FC - Bolha FTSE Tárnok 6-2 (3-0)
Tápiószecső, Tápiószecső FC Sporttelep
2012.08.19 - vasárnap 11:00
Játékvezető: Németh Keve
Czerovszki Márton, Kórodi László ifj.
Gól: Nagy Bence 18' 67', Dankó Renátó 21' 87', Dankó Zoltán 39' 64' ill. Balogh Richárd 68', Csuka Zsolt 79'

0-13

Tápiószecső FC: Minik Zsolt - Rácz Roland, Balogh Richárd, Danó Zoltán, Rostás Gábor - Danó Renátó, Maka Sándor, Korponai Kornél, Németh István - Nagy Bence, Pintér Dominik
Kispad: Kovács Richárd
Edző: Lévai Csaba

Bolha FTSE Tárnok: Pintér László 5 (Kürti Viktor 6, 46') - Miseta Roland 6, Kovács Gyula 6, Viszokai János 5 - Szász Csaba 6, Süle Soma Kristóf 5 (Czeilinger Zsolt 5, 42'), Körtvélyesi Gábor 5 (Demján Dániel 5, 75'), Csuka Zsolt 6 - Balogh Richárd 6, Bilik Krisztián 6, Varga Richárd 5 (Petheő Axel 5, 75')
Vezetőedző: Csizly Attila

Edzői nyilatkozat.
Csizly Attila: -
Az első 10 -15 perc játéka után nem erre az eredményre számítottam.
Az első félidő 7-8 helyzete alapján ( itt értsd.: ellenfél kapusa és csatár meg a labda) több góllal kellett volna vezetnünk, ehelyett az ellenfél rúgta a gólokat, a mi labdáink vagy a kapust vagy a felső lécet találták el.
A második félidőben szintén megtöbbszöröztük  helyzeteink számát, amivel akár fordíthattunk is volna, de ezeket szintén nem sikerült gólra váltanunk.
Amiben a következő mérkőzésekre fejlődnünk kell a helyzetkihasználásunk és természetesen védekezésben sokkal erőszakosabban kell dolgoznunk, hogy olyan gólokat mint ezen a mérkőzésen