ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Őszi mérkőzések

BFTSE Tárnok - Százhalombattai VUK SE 0-2 (0-0)

Szilágyi József, Szalma Balázs
Novozánszki Zsombor
Lap: Kürti Viktor 74' - ill. Berényi Tamás 26', Versits Zsolt 82', Ömböli Dávid 84'

2014.09.06-07.
Bugyi SE - Ráckeve VAFC 2-2, Dabas-Gyón FC - Halásztelek FC 3-2, Sóskút SKE - Dunavarsányi TE 5-0, Kiskunlacháza SE - Taksony SE 1-4
2014.10.29.
Törökbálinti TC - Érdi VSE 0-2

Bolha FTSE Tárnok
: Pintér László 6 - Czeilinger Péter 5 (Demján Dániel 72' 0), Németh Kristóf 5, Kovács Gyula 5, Czeilinger Zsolt 5 - Csuka Zsolt 4, Sárai Ferenc 4 (Süle Ármin 80' 0), Kürti Viktor 5 - Csillik Gábor 4 (Gonda Roland 80' 0), Tóth Tamás 5, Süle Soma 5
Kispad: Ravasz Márk
Edző: Csizly Attila

Százhalombattai VUK SE: Szabó Bence (Kovács Ádám 46') - Berényi Tamás (Ömböli Dávid 46'), Nagy Ádám, Pulik Márk (Novozánszki Zsombor 46'), Huber Balázs - Nyikos Balázs (Tóth Marcián 68'), Guruczi Tamás (Versits Zsolt 58'), Sárosi Róbert - Takács Dániel (Kádár József 46'), Takács Henrik (Füzér Zoltán 60'), Tóth Máté
Edző: Szilvási Zsolt

Mivel a felnőtt csapat ezen a hétvégén szünnapos volt, ezért többen is visszajátszottak a felnőtt keretből. Sajnos még ez sem segítette hozzá a csapatot a pontszerzéshez. Az első félidőben nyerhető lett volna a mérkőzés. A játékot mi irányítottuk. Mezőnyben szépen járattuk a labdát, de eredménytelenül. A gólszerzés nem sikerült. A második játékrészben már sokkal nehezebb lett a helyzetünk. Ellenfelünk cseréi mind-mind erősítést jelentettek a vendégeknek, így ettől kezdve az történt a pályán, amit a 'battai játékosok akartak, és ők gólt is akartak szerezni. Novozánszki Zsombor két perc alatt eldöntötte a mérkőzést, de ezen felül is volt még gólszerzési lehetőségük. Nekünk viszont nem, így persze csak megérdemelt vereség lehetett a vége. Ami feltűnő volt, hogy több játékosunk is izomgörcs miatt volt kénytelen befejezni a mai játékát. Ez lehet túledzettség miatt, de lehet edzetlenség miatt is. A játékosok biztosan tudják, hogy mi volt az oka!?

Csizly Attila: - Egy megkezdett útnak az elején vagyunk. Az első félidőben sikerült megvalósítani az edzéseken gyakoroltakat ás a mérkőzés előtt megbeszélteket. Játékunkból a gól hiányzott. Célunk az volt, hogy a széleken fogunk az ellenfél védelme mögé kerülni. Az ellenfél védelmi vonalának az áttörése nem működött. A második félidőben az ellenfél feljebb tolta védekezését, labdakihozatalunkat letámadással igyekezett megakadályozni. Amig az első félidőben rövidet játszottunk, a másodikban hosszút kellett volna. Nem sikerült az átállás.