ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Tavaszi mérkőzések

BFTSE Tárnok - Felsőpakony SK  2-1 (0-1)

Játékvezető: Kascsák Tamás
Pásztor László
Tóth Zalán 53', Németh Kristóf 76' ill. Nyitrai Ákos 22'
Lap: Szász Csaba 53', Tóth Zalán 56' ill. -

Ferencvárosi FC - Hegyvidék UFC 0-4, Alsónémedi SE - Viadukt SE-Biatorbágy 1-0, Sóskút SKE - Ócsa VSE 2-2, Százhalombattai VUK SE - Taksony SE 5-3, Ráckeve VAFC - Solymári SC 0-0 (FB. határozat, 1-1 büntetőpont levonva)

Bolha FTSE Tárnok
: Pintér László 7 - Czeilinger Zsolt 6 (Ravasz Márk 90'), Pusztai Csaba 6,5, Eskulics Dávid 6,5, Németh Kristóf 6,5 - Szász Csaba 7-2=5, Demján Dénes 5 (Csuka Zsolt 46' 6), Tóth Zalán 7-2=5 - Süle Soma Kristóf 6 (Czeilinger Balázs 87'), Miseta Roland 5 (Kocsis Martin 46' 6), Kürti Viktor 7
Kispad: Kovács Ádám, Demján Dániel, Gonda Roland
Edző: Csizly Attila

Felsőpakony SK: Danó Zoltán - Megyeri Sándor (Tar Balázs 70'), Bányász Tamás, Barta Zoltán, Mészáros Richárd - Árti András Mátyás, Csipak Bence, Nagy Patrik - Diemer Levente, Fülöp Tamás, Nyitrai Ákos (Barta Ferenc 46')
Kispad: Farkas-Holpert Péter, Nagy Gergő
Edző
: Kerecsényi Tibor

Csizly Attila: -
Az első félidőben pontatlanság jellemezte a játékunkat. Nem tudtuk megtartani a labdát a középső és a támadó harmadban. A gólt is egy, a középpályán eladott labda elvesztése után kaptuk. A második félidő elején Tóth Zalán egy jól eltalált (parádés) lövésével tudtunk kiegyenlíteni. Ezután felgyorsultak az események, és a mérkőzés játékvezetője került reflektorfénybe. Szász Csabi második sárgájával, majd nem sokra rá Tóth Zalán közvetlen piros lapjával kényszerült idejekorán az öltözőbe menni. Csabi a mezőnyben elkövetett második kezezésért, Zalán pedig a játékvezető állítása szerint utánrúgásért kapott piros lapot, „csak sajnos ezt rajta kívül senki nem látta”.
Nehéz helyzetbe kerültünk a két kiállítás miatt, de Laci bácsi „KOKO” sokéves tapasztalata  hozzásegített minket a súlyos vereség elkerüléséhez, sőt sikerült a mérkőzést végül a javunkra fordítani.