ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2010/2011 > Rájátszás

Bolha FTSE Tárnok - BVSC-Zugló 1-0 (1-0)
Bajnoki mérkőzés
Budapest, BVSC Tatai út 3/B. Sporttelep - 2011.04.10 - Vasárnap 11:30
Játékvezető: Cseh Milán
Gól: VAJDA DÁNIEL 43'

ÚJPESTI TE - SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 3-2, GRUND 1986 FC "A" - ÚJBUDA TC 6-0, MLTC - SZENT ISTVÁN SE 5-1, XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK - GÁZMŰVEK MTE 1-9

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 6 - VÖLGYI ÁDÁM 6, PANYI LÁSZLÓ 7, BERÉNYI ÁDÁM 7, PUSZTAI CSABA 6 (DALLOS BENCE 80’) - FARKAS ÁKOS 7, MÁJER GERGŐ 6, FEHÉR ROLAND 6, CZEILINGER PÉTER 6 (ÉDES BENCE 88’) - SÁRAI FERENC 6 (CSŐSZ BALÁZS 86’), VAJDA DÁNIEL 6
Edző: KOVÁCS LÁSZLÓ
Sárga lap: FEHÉR ROLAND 72'

BVSC-Zugló:
KUTASSY DÁNIEL - SCHUCH ANDRÁS (KOVÁCS TAMÁS 60’), RÓZINGER DÁVID (BALÁZS NORBERT 46’), BALÁZSI ATTILA, GERENCSÉR VILMOS - TÓTH LÁSZLÓ (BAKSA ROLAND 46’), HEIGLI ÁDÁM, ALBERT ROLAND LEVENTE, MÁCSIK RÓBERT - UJVÁRI ARTÚR, BALÁZS BENCE (BÓDIZS MILÁN 46’)
Sárga lap: GERENCSÉR VILMOS 63'

Egyenlő erők küzdelmét hozta a ez a jó iramú, élvezetes mérkőzés. A tárnokiak előtt adódott több gólszerzési lehetőség, amiből Vajda Dani az első játékrész lefújása előtt (43. percben) egyet ki is használt. Szép csellel hozta saját magát gólhelyzetbe és 15 méterről közepesen erős, de kitűnően helyezett lövéssel eldöntötte a 3 pont sorsát. A második félidőben még 11-est is hibáztunk.
Az őszi alapszakaszban is érdekes, fordulatos mérkőzést játszott egymással a két csapat. Akkor 1 pontot sikerült elhoznunk. Most már a győzelem is sikerült.

KOVÁCS LÁSZLÓ (TÁRNOK BOLHA): - Az első félidőben a széllel szemben is ügyesen, jól játszottuk a kombinatív játékunkat. A labdát a földön tartottuk. A második félidőben széllel hátban a játékunk kapkodóvá vált. A félidő közepén 11-est hibáztunk, ezzel felhoztuk az ellenfelünket. Győzelmünk megérdemelt, főleg az első félidei játékunk alapján.