Kiskunlacháza-Pereg SE Sportpálya, 2019-08-18 - vasárnap 17:00

Játékvezető: Szeifert Dávid
Aszisztens: Szalma Balázs, Pálfi Bence

Gól: Turcsán Pál 11' ill. Száraz Gyula 70'

Lapok: Szabó Milán 13' , Tóth Soma 47' , Erdős Bálint 72' ill. Veszeli Tibor 40'

A forduló további eredményei: Péteri KSK - FC Dabas II. 2-5, Taksony SE II. - Felsőpakony KSE 3-3, Üllői SE - Alsónémedi SE 5-1, Bugyi SE - Örkény SE 3-5, Aranyszarvas SE - Halásztelek FC 1-2, Újhartyán VSE - Tápiószecső FC 0-3,Tápiószelei SE - Ráckeve VAFC 6-2

Pereg SE: Necsász Sándor  Horák Csaba (Répás István 78'), Drozd Tamás, Erdős Bálint, Turcsán Pál, Tóth Ferenc (Joszkin István 60'), Szabó Milán, Horák Károly (Árva István 46'), Pittenauer Márk, Tóth Soma, Bathó Károly
Csere: Kiss István, Bődi Endre
Edző: Ambrózy István

Tárnok KSK: Pintér László 0 - Nagy Dániel 4, Veszeli Tibor 5, Csibrik György 5, Nagy István 4 - Czeilinger Zsolt 5, Hrabina Ádám 5, Szász Károly 5 (Pusztai Csaba 46' 6), Sárai Ferenc 4 (Száraz Gyula 59' 6) - Tóth Tamás 5 (Takács Patrik 77' 0), Váradi Gergő 5 (Ruzsinszki Dávid 86' 0)

Kispad: Demján Dániel, Csató Ferenc, Demján Dénes

A mai mérkőzésen két fiatal (16 éves) játékosunk is bemutatkozott felnőtt bajnoki mérkőzésen, Szász Károly és Száraz Gyula. Ráadásul egyenlítő gólunkat Száraz Gyula szerezte. Gratulálok mindkét játékosunknak és sikeres pályafutást kívánok!

Az első félidőben egyengén futballozott a csapat, így hátrányba is kerültünk. Ezt a második félidőben javuló, helyenként jó játékkal sikerült kiegyenlítenünk. Ekkor már kicsit jobb öszpontosítással akár a győzelmet is megszerezhettük volna.