Bajnokságok 2017/18 > FELNŐTT > Őszi mérkőzések

Játékvezető: Gubányi Gergely
Aszisztens: Józan Csaba

Gól:  Lingli Gábor 20', Vida Péter 38' 51' 69', Váradi Gergő 75' (11-esből) 86'

Lapok: Kalapács Károly 81'

A forduló további eredményei: Szigetszentmárton KSE - Kiskunlacháza SE 1-4, Délegyháza KSE - Bugyi SE II. 5-2, Dunaharaszti MTK II. - Érdi VSE II. 3-2, Dunavarsányi TE II. - Sóskút SKE, Dömsödi USE - Szigetcsép SC, Szigethalom SC - Dunafüred-Százhalombatta 1-0

Tárnok BKSK: Pintér László 0 - Sárai Ferenc 7 (Czeilinger Zsolt 65' 0), Veszeli Tibor 7, Viszokai János 7, Pusztai Csaba 6 (Nagy István 46' 7) - Bakó Gábor 7 (Kapcsos Norbert 61' 7), Csibrik György 7 (Demján Dániel 72' 0), Lingli Gábor 7 (Demján Dénes 72' 0), Váradi Gergő 8 - Vida Péter 8, Ilyés Attila 6 (Tóth Tamás 61' 6)
Kispad: Szabó Zoltán

Szigetbecse SE: Csete János (Béres Olivér Donát 67') - Badi Gábor, Posta Gergő, Surányi Péter Sándor, Zankó Zoltán, Bús János (Farkas Sándor 70'), Király János, Kalapács Károly, Emődi Péter, Hörömpő Tibor, Podruzsik Sándor

Irreális időben, nagy szélben, csúszós, mély talajon játszottuk a mai mérkőzésünket. A tárnoki pályával sem volt kíméletes a délelőtt lezúdult hatalmas mennyiségű eső. A szélsőséges körülményekhez szerencsére a mi játékosaink alkalmazkodtak sokkal jobban, mint a vendégek. Ez konkrétan azt jelentette, hogy szinte állandó jelleggel az ellenfél térfelén folyt a játék. Ez nem is volt baj, mert a mi térfelünkön, ami az első félidőben szokás szerint a Polgármesteri Hivatal felőli volt, 5-6 kisebb-nagyobb víztócsa is nehezítette a játékosok dolgát. Ha kapunk közelében bármiféle veszély alakult ki, az mindannyiszor abból adódott, hogy átadásaink elakadtak a vízben. Szerencsére ezeket a lehetőségeket a vendégek nem tudták hatékonyan kihasználni. Már a mérkőzés elején is nekünk akadtak helyzeteink, de Vida Peti és Váradi Geri ki tudta hagyni a kihagyhatatlant is. Látványosan, mondhatni szemetgyönyörködtetően kerültek ziccerbe, de mindenhova lőtték a labdákat, csak kapuba nem. A 20. percben Lingli Gábornak sikerült megtörni a gólnélküliséget. A 38. és 69. perc között viszont Vida Peti hozta tavaszi formáját és zsinórban három gólt is szerzett. Mesterhármast! Közben szereztünk még egy gólt, pontosabban egy Váradi szöglet után a vendégek kapusáról került hálóba a labda, de az aszisztens beintésére a játékvezető les címén ezt nem adta meg. Azt nem tudjuk, hogy a vendégek kapusa volt-e lesen, vagy esetleg a mi játékosunk közül valaki? Azt mindenesetre nem tudom, hogy szögletrúgást követően egyetlen kapuelőtti érintésre gólba jutó labda után ki lehet lesen? Azt gondolom, ezt hívják fizikai képtelenségnek. Lépjünk is túl az eseten, mert szerencsére nagyarányú győzelmünket ez sem befolyásolta. Következő két gólunk szerzője Váradi Geri volt, aki végül bebiztosította a kiütéses győzelmet.

A csúszós talaj és az erős szél ellenére is, helyenként tetszetős játékot mutatva hoztuk a kötelező győzelmet.