ARHÍVUM > Bajnokságok > U-15 > 2018/2019 > Tavasz

BFTSE Tárnok - Ócsa VSE 8-0 (7-0)
Tárnok KSK, 2019-03-23 - szombat 10:00

Játékvezető: Mautner Zsolt
Aszisztens: Mittana Ervin Lionel, Horváth Antal

Gól: Somogyi Ádám 2', Loboda Lőrinc 8' 17' 57', Prókai Attila 12', Hoppál Dániel 15', Koperda Gergő 33' 41'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Ráckeve VAFC - Örkény SE 1-0, Alsónémedi SE - Tököl VSE 8-2, Táborfalva KSE - Lurkó FC Gyál 3-1, Hernád SE - Dunavarsányi TE 0-3 félbeszakadt

BFTSE Tárnok: Ruzsinszki Bálint 0 (Koma Bálint 46' 0) - Giczi Milán 7, Hoppál Dániel 8 (Kulcsár Levente 46' 6), Németh Bence 7 (Tót-Suszt Ádám 46' 6), Pocseg Edmond 7 - Pátrovics Dániel 6 (Kleman Dávid 52' 7), Koperda Gergő 8, Somogyi Ádám 7 (Szilágyi Ákos 46' 7) - Balog Dániel 7, Prókai Attila 7 (Molnár Hunor 46' 6), Loboda Lőrinc 8

Ócsa VSE: Csóka Gedeon - Horváth Mihály, Kovács Barnabás, Antal Filip, Dura Tibor, Kozma Martin, Boda Áron, Zsivadinovics Iván, Pataki Benjámin (Antal Simon 46'), Cserna Dávid, Szatmári Ádám (Zsivadinovics Dominik 55')

Végig nagy fölényben játszottunk és már az első negyedótában eldőlt a mérkőzés. 15 perc utá 4-0, 17 perc után 5-0 volt a javunkra. Az szünet után 6 cserével frissítettünk. Ebben a játékrészben is megmaradt jelentős mezőnyfölényünk, de további 1 gólunk mellett ekkor már csak kimaradt helyzetekig jutottunk.

Kaszás Attila: - Gratulálok csapatomnak a mai hozzáállásához, játékához és a győzelemhez, ellenfelünknek pedig jó tavaszi szereplést és sok sikert kívánok!