ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT II. > 2013/2014 > Mérkőzések

Tárnok KSK II - PILE Pilisszentkereszt 4-1 (0-0)

Sárga lap: Nagy Attila 59', Ilyés Attila 72', Gál Tibor 82' ill. Jánszki Dániel 48', Fézer Gábor 56'

2013-11-02
Ürömi SC II - Szentendre VSE
4-3
2013-11-03
Tahitótfalu SE - Pilisszentlászló BSI 0-1, Visegrád SE - Kerepesi SBE 2-0, Fóti SE - Kisalag 1-0, Tinnye KFC - Nagykovácsi SE 1-6
: Budajenő KSE

Tárnok KSK II: Szabó Zoltán 6 - Huszár Balázs 7, Ruzsinkó Zsolt 7, Tari Attila 7, Nagy Attila 7 - Csákány Zsolt 7 (Kupi János 62', 7), Ilyés Attila 6, Csákány Gábor 6 - Szabó Zsolt 6, Gál Tibor
7, Lukács Zsolt 8
Schrenck Rajmund

PILE Pilisszentkereszt: Papucsek András (Fekete Zoltán 46') - Jánszki Norbert (Bagi János 69'), Jánszki Dániel (Horváth Árpád 63'), Szilágyi Krisztián (Glück Balázs 52'), Fézer Gábor - Dollinger Gyula, Glück Endre, Horváth László - Klausz Bence (Szeifert Balázs 52'), Cserni Máté, Mikusik Bálint

ABCD tudósítása:
Élvezetes meccset játszottunk a mérkőzés előtt még élen álló Pilisszentkereszt ellen. Küzdelmes első félidő után a másodikban remekül kiszolgálták a fiúk a közönséget. Védelmünk remekül helytállt, ellenfelünknek nem sok lehetőséget hagyott. Elől kis Luki két góljával tíz perc alatt, tulajdonképpen eldöntötte a mérkőzést, Gál Tibinek pedig sikerült egy perc alatt két bomba gólt lőnie - igaz csak az egyik került jegyzőkönyvbe. Úgy érzem nem bánta meg aki kilátogatott a találkozóra.

Schrenck Rajmund: - Az első félidőben ellenfelünk támadott becsülettel, még a szél segítségét is igénybe vették. Védelmünk magabiztosan verte vissza a támadásokat. Szünet után már egyértelműen a mi akaratunk érvényesült a pályán. Eddigi legerősebb ellenfelünket sikerült magabiztosan legyőznünk. Minden dicséretet megérdemelnek a játékosok, Kupi Jani az édes anyja mellöl a kórházból rohant, hogy legalább egy félidőt segítse a csapatot, Szabó Zsolesz van mikor edzeni sem tud, de a meccsekre összedrótozza magát, Zolika a kapuban fájós térdel áll már hetek óta. A többiek pedig tudják, hogy sokkal jobban kell teljesíteniük, mert létszámban is kevesen vagyunk. Úgy gondolom ettől csapat egy csapat.