ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2013/2014 > Mérkőzések

Tárnok BKSK - Szigetgyöngye SE 6-1 (1-0)

Kapcsos Norbert 37' 93', Kun Mihály 47' (11-esből), Nagy László 64', Fehér Roland 67', Gyulay Gábor 84' (11-esből) ill. Boros Roland 81'
Sárga lap: Nahaj Gergely 19' ill. Hegyi Péter 34', Turbucz Attila 47', Elsik Renátó 84'
Piros lap
: - ill. Fazekas László 91'

A mérkőzés összefoglalója ismét két kameraállásból készült. ABCD az ellenfél kapuja közelében, "testközelből" leste és vette góljainkat és egyéb izgalmas jeleneteket, így minden lényeges történés két szemszögből látható. Köszönet ezért Aradi Bélának.

2013-10-26
Ürömi SC - Budakalász MSE
2-4, Dunakeszi Kinizsi USE - Leányfalu SE 3-1, Pomáz-ICO SE - Piliscsaba SE 4-2,
Gödi SE - Dunabogdány SE
6-2
2013-10-27
Sóskút SKE - Viadukt SE-Biatorbágy II 4-0, Pilisszentiván SE - Pilisszántó SE 2-0
: Perbál SC

Tárnok Bolha KSK: Pintér László 0 - Nahaj Gergely 5, Veszeli Tibor 6 (Nagy László 46', 6), Csányi Tibor 5, Nagy Dániel 5 (Lingli Gábor 46', 5) - Csibrik György 6, Fehér Roland 7, Nagy István 6 - Gyulay Gábor 6, Kun Mihály 6 (Juhász Ferenc 68', 0), Kapcsos Norbert 7
Kispad: Szimandl Gábor, Pluhár Bálint

Szigetgyöngye SE: Vanyó Csaba - Balla Endre (Madarász László 71'), Boros Roland, Klement József, Baranyi Dániel - Elsik Renátó, Fazekas László, Bódog Csaba, Szabó József (Bozóki Csongor 78') - Hegyi Péter, Turbucz Attila
Edző: Vajda Richárd

Az első 10 percben jól és lendületesen játszottunk, de azután szép lassan elszürkültünk. Nem szeretném lebecsülni ellenfelünket, de ezen a mérkőzésen nem tudtak komoly ellenállást kifejteni. Ennek ellenére egy kiugratás után - még a mérkőzés elején - akár vezetést is szerezhettek volna. Az első játékrész az egykapuzásban merült ki. Illetve ez nem egészen igaz, hiszen a kapura nem igazán voltunk veszélyesek, még így sem, hogy a labda szinte egyfolytában a vendégek térfelén pattogott. Egyszer azért eredményesek voltunk és előnnyel vonulhattunk a a szünetben pihenőre.
A második játékrészben a továbbra is nagy mezőnyfölényünk gólokban is megmutatkozott és az idei legnagyobb arányú győzelmünket arattuk. Játékunkkal azért nem lehetünk teljesen elégedettek, de végre gólokat tudtunk rúgni és ennek mindenképpen örülni kell.