ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2016/2017 > Őszi mérkőzések

Bugyi, 2016-11-13 - vasárnap 15:00

Játékvezető: Lovas Károly
Aszisztens: Osztolykán Zoltán, Kálmán Kinga

Lapok: Szlovicsák Tibor 32' , Molnár Imre 47' , Kocsis András 55' , Pap Gyula 77' , Molnár Bernát 84'  ill. Nagy Dániel 21' , Eskulics Dávid 72'

A forduló további eredményei: FC Dabas III. - Kiskunlacháza SE 2-2, Dunavarsányi TE II. - Diósdi TC II. 0-8, Dunaharaszti MTK II. - Szigetbecse SE 6-2, Sóskút SKE - Érdi VSE II. 1-6, Dunafüred LC - Szigetszentmárton KSE 0-0

Szabadnapos: Délegyháza KSE

Bugyi SE II.: Kohut Károly - Szadai Attila, Szlovicsák Tibor, Tóth Tibor, Somogyi Martin - Berdó János (Nagy Norbert 52'), Molnár Bernát, Kocsis András, Tóth Dániel (Talabér István 78') - Pap Gyila (Farkas Béla 89'), Molnár Imre
Kispad: Gazsó Tamás, Stefkó Ferenc, Katus Lajos, Bai Miklós
Edző: Szőgyi Tamás

Tárnok BKSK: Pintér László 0 - Nagy Attila 7 (Takács György 65' 0), Eskulics Dávid 7, Veszeli Tibor 7, Pusztai Csaba 7 (Tóth Tamás 58' 7) - Erőss Zsolt 8, Nagy Dániel 8, Bakó Gábor 8, Kürti Viktor 8 - Gyulay Gábor 8, Váradi Gergő 8
Kispad: Szabó Zoltán

Természetesen győzni mentünk Bugyiba, de sajnos ez most nem sikerült. Mint pár perc játék után kiderült, egy nagyon masszív, gyors és kiválóan küzdő csapat otthonába látogattunk. Bár az első helyzetet a hazaiak hagyták ki a 3. percben, de ezzel az első félidőre el is lőtték a puskaporukat. A további helyzetek, sőt ziccerek már előttünk adódtak. Kihagytuk a helyzeteket, pedig valójában azt is mondhatnám, hogy Kohut Károly parádézott. Kürti, Váradi, Nagy Attila és Gyulay, se közelről, se távolról nem tudtak túljárni a hazai kapus eszén.

A második félidőben fokozódott az izgalom és folytatódott minden, az első játékrész "szabályai" szerint. Mi támadtunk és talán az volt éppen a baj, hogy tulságosan is beszorítottuk ellenfelünket. A hazaiak sokszor nem válogattak az eszközökben és némi durvaságért sem mentek a szomszédba. Ennek volt köszönhető, hogy Molnár Imre a II. félidő legelején begyűjtötte már második sárgáját, így a 47. percben a játékvezető kiállította. A játék képe nem változott. Nagy Attila előtt ajtó-ablak nyitva volt, de az ötösről, megint csak a kapusba lőtte a labdát. Azután Kürti Viktor előtt zsinórban háromszor is kimaradt a helyzet. Vagy a kapus védett, vagy védőt talált a lövés, vagy a kapufa hárított. Váradi Gerinek és Gyulunak sem sikerült a helyzetét góllá érlelni. A félidő második felére a sok kimaradt lehetőség és az egyre gyorsabban fogyó idő kissé bizonytalanná tette játékosainkat. Ekkor a kelleténél jobban siettették a játékot és ezért sokszor pontatlanok voltunk, ídő előtt elveszítettük a labdát. Ennek lett a következménye, hogy a 66. percben kitámadó csapatunk ellen egy gyors indítás révén ellenfelünk kis hiján megszerezte a vezetést. Amilyen pechünk volt a helyzetek kihagyásakor, olyan szerencsénk volt ebben a szituációban. A hazaiak elügyetlenkedték második helyzetüket is, több pedig nem igazán volt, pedig amikor támadást indítottak, az mindig veszélyt hordozott magában, mert gyors kontráikkal hamar átkerültek a 16-osunk előterébe. Viszont védelmünktől, amely a mai napon is kitűnően zárt, nem nagyon tudtak közelebb kerülni a kapunkhoz. Itt jegyezném meg, hogy védelmünk az egész idény során kitűnően helytállt, hiszen csupán 8 gólt kapott a 12 mérkőzésen, ami az egész mezőnyben a legkevesebb.

Az biztos, hogy mindkét csapat játékosai dicséretet érdemelnek. Nagyon izgalmas, nagy iramú, jó színvonalú mérkőzést láthattunk. Sajnos a játék sava-borsa, éppen a gól volt, ami ezen a meccsen híányzott. Mi természetesen a sajátunkat szerettük volna leginkább látni.