Bajnokságok 2017/18 > U19 > Őszi mérkőzések

FelsőpakonyKSE - Bolha FTSE Tárnok 1-5 (0-0)
Felsőpakony, 2017-11-19 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Kele Ádám
Aszisztens: Egyed Norbert

Gól: Nagy Gergő 75' ill. Takács Patrik 57' 80', Csoma Bálint 70', Bara Norbert 78' 90'

Lapok: Olajos Márk 35'

A forduló további eredményei: Ráckeve VAFC - Bugyi SE 5-0, Alsónémedi SE - Halásztelek FC 0-3, Üllő SE - Pereg SE 4-3, Törökbálint LASE - Tököl VSE 6-1

Felsőpakony KSE: Pethő Valentin - Korcsmáros Tamás, Vitéz Attila, Szabó Bence, Sebők Dávid, Palotai Dániel, Kiss Imre (Scheibli Zsolt 60'), Kánai Attila, Olajos Márk, Nagy Gergő, Benkóczi Ádám

Edző: Fülöp Tamás

Bolha FTSE Tárnok:
Kürti István 8 (Faragó Balázs 89' 0) - Csató Ferenc 6, Demján Dénes 6 (Bara Róbert 82' 0), Demján Dániel 6, Győri-Sipos Ádám 6 - Mészáros Tamás 6, Csoma Bálint 6, Kocsis Martin 6 (Szabó Patrik 74' 0) - Takács Patrik 8, Kürti Viktor 7, Ruzsinszki Dávid 6 (Bara Norbert 46' 8)
Edző: Stencinger Norbert

Stencinger Norbert: - Az első félidő kicsit döcögősre sikerült, de a második félidőben sikerült felülkerekedni a sportszerűen játszó ellenfélen. Gratulálok a csapatnak a mai győzelemhez és az egész ősszel nyújtott teljesítményhez, valamint köszönöm Kaszás Attilának a félév során végzett közös munkát, segítséget.