Bajnokságok 2017/18 > ÖREGFIÚK > Őszi mérkőtések

Játékvezető: Cérna János
Aszisztens: Németh Benedek, Horváth Bálint

Gól: Kupi János 20', Tóth József 28' ill. Sütő Gábor 80'

Lapok: Veszeli Gábor 48' , Tóth József 48' ill. Rákosi Balázs 48' , Sarkadi András 70' , Molnár Attila 73'

A forduló további eredményei: Pátyi SE - Zsámbék SK 1-9, Viadukt Biatorbágy - Vál KSE 9-1, Komáromi FC - Gyúró SE 3-2, Perbál SC - Dunafüred LC 4-4, Sóskút SKE - Tordas SE 4-0

Tárnok KSK: Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Schrenck Rajmund, Nahaj Gergely , Huszár Balázs - Veszeli Gábor, Tóth József, Ott Ákos - Ducsai Donát, Kupi János, Craciun Ion
Csere: Szabó Zsolt, Dajkai Zsolt, Juhász Sándor
Edző: Somogyi Henrik

Budajenő KSE: Fehér György - Merkl Balázs, Péter Krisztián, Rákosi Balázs, Szabó Attila, Sütő Gábor, Páva Zoltán, Povázsay Zoltán, Sarkadi András, Molnár Attila, Bajkó Ferenc

Csere: Dudás Tamás

Tárnok KSK honlapjának tudósítása:

Ahhoz képest, hogy "jól álltunk fel", elég nyögvenyelős győzelmet arattunk a középmezőnyhöz tartozó Budajenő ellen. Noha a kezdő sípszótól kezdve fölényben voltunk, a rengeteg pontatlan passz miatt nem tudtunk igazan nagy helyzeteket kialakítani. Szerencsére Kupi Jani és Tóth Józsi révén, két jól eltalált lövéssel sikerült vezetést szerezni.

A második félidő úgy folytatódott, ahogy az első, talán ellenfelünk kicsit aktívabb lett támadásban. Ettől függetlenül úgy tűnt, csak idő kérdése, hogy megszerezzük a harmadik gólt, egészen a 48. percig, amikor második gólunk szerzőjét Tockát csúnyán felrúgták az ellenfél térfelén. Toci talán mormolt valamit esés közben, amiért ő is sárgalapot kapott, amikor ezt szóvá tette, kiállította a bíró!
Ezzel "be is tett" a meccsnek: bár emberhátrányban is többet birtokoltuk a labdát, a gólszerzést már nem erőltettük túlzottan, ellenfelünk pedig nem tudott igazán veszélyeztetni. Ennek dacára szépíthettek volna, egy ártatlan helyzetben szabálytalankodtunk (?) a tizenhatoson belül, ám a megítélt büntető elkerülte Vermesy Attila kapuját.
Végül az utolsó percben, egy kavarodás után szépített a Budajenő.