ARHÍVUM > Bajnokságok > U-13 > 2011/2012 > Mérkőzések

Érd, Érdi VSE Sporttelep
2012.04.21 - Szombat 13:00
Játékvezető: Németh Gergely
DOBI RICHÁRD MIKLÓS 4', TAKÁCS GERGŐ (öngól) 35' 49', HORVÁTH BENETT 60', NAGY ÁDÁM 65'

Tököl VSK - Százhalombattai VUK SE, Törökbálinti LC - Diósdi TC 2-4, Viadukt-Biatorbágy SE - Budaörsi SC 0-3

Érd VSE:
CSIZMARIK ZOLTÁN - NAGY ÁDÁM, KÖVESPATAKI DÁNIEL, NAGY DÁVID, WITTMANN ANDRÁS - MIKEI MARCELL, HORVÁTH BENETT, HAJÓS JÁNOS, DOBI RICHÁRD MIKLÓS - POSZTOBÁNYI PATRIK, KUI PÉTER
Csere:
DULCZ ZSOMBOR
Edző: LIMPERGER ZSOLT
Lap: CSIZMARIK ZOLTÁN 69' , HORVÁTH BENETT 62'

Bolha FTSE Tárnok:
LŐRINCZ ROLAND 6 - GYŐRI-SIPOS ÁDÁM 5, EGERVÁRI ZSOMBOR 5, KÜRTI ISTVÁN 5, BORI ILLÉS 5 - TAKÁCS GERGŐ 4, TAKÁCS PATRIK 5, MÉSZÁROS TAMÁS 6, RUZSINSZKI DÁVID 5 - KOCSIS MARTIN 5, BARA NORBERT 5
Csere:
MÉREG OLIVÉR 5, TAMÁS MÁRKÓ ANDRÁS 5
STENCINGER NORBERT

Stencinger Norbert: -
Gratulálok az ellenfélnek a megérdemelt győzelméhez. Az eredmény ellenére úgy gondolom, hogy jól helytálltunk, sajnos nagy egyéni hibákból, a semmiből három gólt ajándékoztunk az Érdnek, a mérkőzés elején az első félidő végén, illetve a második félidő elején. Ez azt mutatja, hogy fejben még nagyon sokat kell javulnunk, hogy ilyen helyzetekben ne hibázzunk.