ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2015/2016 > Mérkőzések

Törökbálint LASE - Bolha FTSE Tárnok 4-2 (3-0)
Törökbálint, 2015-11-22 - vasárnap 12:30

Játékvezető: Németh István
Fata Norbert 12' 37', Minkovits Dávid 39', Varga Bence 46' ill. Bara Róbert 82', Schwarcz Ádám 86'
Lapok: nem volt

Dömsödi USE - Törökbálinti Focisuli 2-13 - törölve, Pereg SE - Fémalk-DDTE 5-0, Tököl VSE - Taksony SE 0-13
Szabadnapos: Ráckeve VAFC

Törökbálint LASE: Varga Mátyás - Varga Bence, Fata Norbert (Szakács Zsombor 63'), Mukics Krisztofer, Hajtó Balázs (Ősapay László 56') - Vámos Máté, Szabó Gergely, Lehota Márk - Kocsis Lázár, Pintér Szabolcs, Minkovits Dávid

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 4 - Várkonyi Márk 5, Győri-Sipos Ádám 5, Tamás Márkó 5, Farkas Levente 5 - Csoma Bálint 5, Mészáros Tamás 6, Takács Patrik 6 - Schwarcz Ádám 5, Bori Illés 4 (Bara Róbert 64' 0), Sárosi Dénes 4 (Kis Péter 83' 0)

Kovács László: - Az első negyedórában jól játszottunk, ezután két előrevágott labdából gólt kaptunk. Ezzel el is dőlt a mérkőzés. A második félidőben többet támadtunk, de a gól nem nagyon volt bennünk. A negyedik gól pedig végképp eldöntötte a mérkőzést.