Törökbálint LASE - BFTSE Tárnok 1-6 (0-3)
Törökbálint, 2019-03-20 - szerda 16:00

Játékvezető: Kamal Norbert
Aszisztens: Kullai István Mihály

Gól: Takács Patrik 72' ill. Vágvölgyi Pál 5' 12' 50' 76' (11-esből) 81', Mathauser Ádám 37'

Lapok: nem volt

Osztályzatok és edzői nyilatkozat később.

A forduló további eredményei: Visegrád SE - Pátyi SE 3-0, Ürömi SC - Pomáz-ICO SE, SZE-FI LSE - PILE-Szántó SE, Budakalász MSE - Leányfalu SE 2-0

Szabadnapos: Piliscsaba SE

BFTSE Tárnok: Kürti István - Kis Péter, Barki Milán (Tót-Suszt Tamás 50'), Száraz Gyula (Csató Ferenc 25'), Demján Dénes - Sedlac Attila, Bara Norbert, Szász Károly - Takács Patrik, Bara Róbert, Fülöp Richárd
Edző: Stencinger Norbert

Törökbálint LASE: Hajtó Kristóf (Lipők Patrik 65') - Lipők András, Berta Edvin, Kocsis Lázár, Vágvölgyi Pál, Mathauser Ádám (Deskoski Aleksandar 65'), Konyecski Bence (Lenky Péter 65'), Lissák Ádám, Vámos Máté, Pintér Artúr, Rittmann Barna

Edző: Lipők András

Az első félidőben  mezőnyben kiegyenlített játék folyt, ám a vendégeknek két gólhelyzetet is "kidolgoztunk", amit megköszöntek és kihasználták. Mindkétszer Vágvölgyit sikerült kihagyhatatlan helyzetbe hozni. A félidő 3. gólja egy 18 méteres lövésből született. A második játékrészben sajnos lélekben feladtuk a küzedelmet, nem hajtottunk és ez újabb törökbálinti gólokat eredményezett. 0-4 után sikerült még kozmetikáznunk Takács Patrik fejesgóljával, de utána Vágvölgyi Pál további két találata már kiütéses vereséget jelentett.

Sajnos sérülés miatt Száraz Gyulát még a 25. percben, Barki Milánt pedig az 50. percben le kellett cserélni. A régóta sérült Mészáros Tamás és a hétvégi felnőtt meccsen megsérült Csoma Bálint szintén hiányzott a csapatból.