ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Tárnok KSK Sportpálya, 2011 november 05. 11:30
Játékvezetők:
Pálinkás István, Boros Zoltán
VÖLGYI ÁDÁM (22'), FEHÉR ROLAND (27', 56'), VAJDA DÁNIEL (69', 71', 73'), PAP GERGELY (77' öngól) ill. TÚRI TAMÁS (6'), ZELINA ÁDÁM (50')

NK Kinizsi - Sülysáp KSK 2-1
, Felsőpakony - Hévizgyörki SC 8-0, Gödöllői SK - Újlengyel DSE 11-3, Bagi TC ’96 - Pilisi LK 3-1, Alsónémedi SE - Verőce SE 2-4, Kisnémedi - Budakalász 1-2, Bugyi SE - Örkény SE 2-0

Bolha FTSE Tárnok:

Családi Attila 0
(Szoloszka Bálint 73') - Völgyi Ádám 6, Panyi László 6, Berényi Ádám 6 (Szabó Kristóf 72' 6), Pusztai Csaba 6 (Ungvári Balázs 84') - Májer Gergő 7 (Kiss Tamás 76' 6), Pluhár Bálint 7 (Matyák Imre 80' 6), Valczer Csaba 7, Lehotka Botond 6 (Nagy Renátó 80' 6) - Fehér Roland 8, Vajda Dániel 7
Kovács László

Veresegyház VSK:
Gál Krisztián - Papp Márk, Novák, Norbert, Aczél Zoltán - Farkas Arnold, Pap Gergely, Keserű Dániel, Takács Gergely, Gyimesi Patrik (Kocsis Bence 46') - Túri Tamás, Zelina Ádám
Oroszi Sándor

Sárga lapok:
Völgyi Ádám, Lehotka Botond ill. Keserű Dániel, Takács Gergely, Novák Norbert

Kicsit akadozva indult a gépezet, de ellenfelünk vezető gólja után összeszedtük magunkat és jó játékkal hamar megfordítottuk az eredményt. Már az első félidőben eldönthettük volna a találkozót, ám több helyzetet is elkönnyelműsködtünk. Bár sportszerűen küzdő ellenfelünk ritka ellentámadásainak egyikéből még egyenlíteni tudott, azonban hamarosan ismét megszereztük a vezetést és fokozódó nyomásunk gólokban is megmutatkozott.

KOVÁCS LÁSZLÓ:
- Már az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de helyzeteinket kihagytuk. A második félidőben kihasználtuk adódó lehetőségeinket. Gratulálok a győzelemhez!