ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2015/2016 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Ráckeve VAFC 3-1 (1-1)

Játékvezető: Oláh Ferenc
Haag Benedek
Csillik Gábor Krisztián 43', Kürti Viktor 58', Szász Csaba 61' ill. Kudar Ádám 22'
Lapok: Szász Csaba 65', Czeilinger Balázs 87' ill. Surányi Péter 65'

Ócsa SE - Sóskút SKE 1-2, Fémalk-DDTE - Halásztelek FC 1-7, Alsónémedi SE - Kiskunlacháza SE 19-1 (törölve), Bugyi SE - Tököl VSK 2-5

Bolha FTSE: Kovács Ádám 5 - Demján Dániel 6, Eskulics Dávid 7, Pusztai Csaba 6, Czeilinger Zsolt 6 - Szász Csaba 6 (Demján Dénes 70' 0), Süle Soma Kristóf 5 (Czeilinger Balázs 77' 0), Kocsis Martin 5 (Horváth Keve 43' 5) - Ruzsinszki Dávid 4 (Kürti Viktor 46' 6), Tóth Tamás 5, Csillik Gábor Krisztián 5 (Miseta Roland 77' 0)
Edző: Csizly Attila

Ráckeve VAFC: Palicz Ádám - Drozd Tamás Bence, Feith Tamás Bence, Ötvös Gergő Soma, Surányi Péter - Szanyó Levente, Áj Dávid (Borbély Barnabás 61'), Kalapács Péter - Kudar Ádám, Szabó Milán Olivér, Drozd Antal Dániel
Kispad: Posta Gergő, Szakál László Sándor
Edző: Csordás Gábor

Csizly Attila: -
Már az első félidő elején megmutatta az ellenfél, hogy nem lesz könnyű dolgunk, ha az év utolsó bajnoki mérkőzésén pontot, pontokat szeretnénk szerezni. Lendületes támadás vezetéseikkel folyamatos munkára késztették védelmünket. És egy ilyen támadás során meg is szerezték a vezetést. Azonban egy-egy ígéretes támadással mi is észrevetettük magunkat. De ahhoz, hogy eredményesek legyünk a  ritmusváltás hiányzott a játékunkból. Amikor ez megvolt azonnal gólt tudtunk szerezni. A második félidőben ismételten a mezőnyjáték dominált, amit egy-egy kiugrással próbáltak a csapatok gólra váltani. Ez nekünk sikerült többször, így megérdemelten szereztük meg a három pontot. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!