ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2010/2011 > Mérkőzések

Tárnok KSK - Bagi TC '96 1-0 (0-0)
Tárnok, 2010 11.06. - szombat 13:30
Játékvezetők: Nagy József Attila - Hajdú Gusztáv ifj., Suscsák János
Gól: Pókecz Patrik (17')

Szombaton: Tárnok - Bag 1-0; Újlengyel - Halásztelek 1-17; Hévizgyörk - Törtel 3-0; Örkény - Felsőpakony 2-2; Diósd - Gödöllő 2-1; Veresegyház - Tápiószecső 1-3,
Vasárnap:
Üllő - Pilissport 0-2; Pilis - Erdőkertes 6-1

Tárnok KSK:
Varga K. 7 - Pfendtner N. 7 ( Turai M. 6), Tomán K. 7, Szabó K. 7, Ungvári B. 7 (Matyeák I.) - Valczer Cs 7, Balován 6 (Lehotka B. 7) , Csibrik Gy. 7, Nagy I. 6 (Varga I.), - Pókecz P. 7 (Fülöp M. 6) , Kaizer A. 7 (Kuzsel D.)
Stencinger Norbert távollétében Kaszás Attila
Sárga lap: Szabó Kristóf (67'), Lehotka Botond (70'), Fülöp Miklós (77')

Bagi TC '96:
LUKÁCSI KRISZTIÁN OLIVÉR - GERGELY DÁNIEL, HAJDÚ PATRIK, JAMRIK ÁRON, FARKAS FERENC - BODA BENCE, BOZSOKI SÁNDOR, KATONA KRISTÓF, GERGELY MARCELL - PÁVICS DÁNIEL, PATKÓ ISTVÁN DÁVID
Csere:
PORTIK ÁDÁM 87' - GERGELY MARCELL helyett
Sárga lap:
GERGELY DÁNIEL (80'), HAJDÚ PATRIK (71'), FARKAS FERENC (69'), KATONA KRISTÓF (52')

Az első félidőben remek játékot produkáltunk, eldönthettük volna mérkőzést. A második játékrészben veszélyben forgott a győzelmünk, a bagi fiatalok óriási elánnal próbáltak egyenlíteni. A lehetőségeink ekkor is megvoltak ám nem tudtunk élni ezekkel - büntetőt is hibáztunk - összességében úgy érzem egy kiváló csapatot győztünk le a helyzetek alapján mindenféleképpen megérdemelten!

Kaszás Attila:
- Gratulálok a csapatnak az első félidei játékhoz és a második félidei küzdőszellemhez!