ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Budakalász MSE Sporttelep, 2011 november 12. 11:30
Játékvezetők:
Almai Tamás Gábor, Molnár László
BRAND PATRIK (38'), SOVÁK MÁTÉ (50') ill. VAJDA DÁNIEL (16', 84' és 89')

Sülysáp KSK - Bagi TC ’96 1-1
, Örkény SE - Kisnémedi 0-2, Újlengyel DSE - Felsőpakony 2-8, Veresegyház - NK Kinizsi 3-1, Pilisi LK - Alsónémedi SE 2-1, Hévizgyörki SC - Bugyi SE 0-0, Verőce SE - Gödöllői SK 2-2

Bolha FTSE Tárnok:
Családi Attila 6 - Völgyi Ádám 6, Panyi László 5, Szabó Kristóf 5, Pusztai Csaba 5 (Varga István Róbert (80') - Májer Gergő 7, Pluhár Bálint 7, Valczer Csaba 5 (Ungvári Balázs 70'), Lehotka Botond 5 (Nagy Renátó 60' 5) - Vajda Dániel 8, Fehér Roland 7
Keret:
Szoloszka Bálint, Matyák Imre
Kovács László

Budakalász MSE:

Persa Péter - Kozák Dániel, Ruzicska Bálint, Mészáros Lajos, Pongó Gergely - Brand Patrik, Bodrogi Marcell, Timár Barnabás (Tenk Lőrinc 85'), Sármán Péter - Sovák Máté (Lázár Márk 80'), Nagy Róbert
Pintér Sándor

Magas színvonalú, élvezetes, izgalmas mérkőzést játszott a két csapat. Az első negyedóra végén megszereztük a vezetést az 1 hellyel mögöttünk álló hazaiak ellen. Az első félidő végén azonban sikerült egyenlíteniük.
A második játékrészből sem telt el csak 5 perc, amikor fordított a Budakalász. Továbbra is nagyszerű játék folyt a pályán. Egy pillanatra sem adtuk fel a küzdelmet és mint már annyiszor ebben a bajnokságban, a mérkőzés végén ismét megfordítottuk az állást. Vajda Dani a 84. percben egyenlített. Mi szurkolók már ezzel az eredménnyel is elégedettek lettünk volna, ám szerencsére a fiúk ezzel nem így voltak. 1 perccel a lefújás előtt ismét Dani volt eredményes és ezzel nagyon értékes 3 pontot raboltunk egy nagyon jól futballozó csapat otthonából.

KOVÁCS LÁSZLÓ:
- A mai mérkőzésen nem igazán játszottunk jól, inkább csak küzdöttünk végig. A pálya talaja nem nekünk "feküdt". Azt látni kell, hogy a csapat mentálisan nagyon erős, 1-2-es állásról kevés együttes tud nyerni úgy, hogy mindössze hat perc van hátra! Gratulálok a csapatnak!