ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2013/2014 > Mérkőzések

Dunakeszi Kinizsi USE - Tárnok BKSK 7-2 (3-1)

Szabó Gábor 6' (11-esből), Horváth Imre 27', Klausz Richárd 31', Füzesi Máté 46' 60', Váradi Ábel 73', Erdélyi János 78' ill. Fehér Roland 35' 87'
Sárga lap: Füzesi Máté 38', Klausz Richárd 65', Cifra Máté 74' ill. Pluhár Bálint 61', Csibrik György 80'

2013-11-16
Ürömi SC - Perbál SC
5-2
2013-11-17
Piliscsaba SE - Pilisszentiván SE 0-0, Dunabogdány SE - Szigetgyöngye SE 3-0, Sóskút SKE - Budakalász MSE 1-2, Viadukt SE-Biatorbágy II - Pomáz-ICO SE 1-2, Leányfalu SE - Gödi SE 2-0
: Pilisszántó SE

Dunakeszi Kinizsi USE: Németh Attila - Nagy Dávid (Tardi Péter 78'), Kiss Róbert, Horváth Imre, Széles Zoltán - Veres Viktor (Szabó Balázs 78'), Cifra Máté, Erdélyi János - Klausz Richárd (Váradi Ábel 66'), Füzesi Máté (Szikora Dániel 69'), Szabó Gábor
Edző: Szabó Gábor

Tárnok Bolha KSK
: Pintér László 4 - Nagy Dániel 4, Veszeli Tibor 4, Csibrik György 4, Nagy István 4 - Pluhár Bálint 5 (Nagy László 66'), Kun Mihály 5, Fehér Roland 4 - Gyulay Gábor 4 (Juhász Ferenc 66'), Ilyés Gergő 5, Kapcsos Norbert 4
Kispad: Szimandl Gábor, Nahaj Gergely

Nagy pofonba szaladtunk bele! Azt gondolom, hogy nem egészen így képzeltük el a befejezését az őszi szezonnak. Mivel az utolsó idei fordulóban szabadnaposak vagyunk, nincs már lehetőség a javításra. Ez a 7 kapott gól bizony nem kevés, még úgy sem, hogy nem ez lett volna a reális eredmény.
Mindjárt a mérkőzés elején kaptak a hazaiak egy ajándék 11-est. Ezt nem csak mi láttuk így. Jelen volt a mérkőzésen Pintér Sándor a Budakalász szakvezetője is, aki a mérkőzés utáni beszélgetésünknél szintén határozottan állította ezt. Egyébként az első játékrész egyértelműen a mienk volt. Nem játszottunk hibátlanul, de mindenféleképpen jobban játszottunk, mint ellenfelünk, ám komoly helyzetet nem sikerült kiakítanunk. Így voltak ezzel a hazaiak is, mégis szereztek még két gólt. Az elsőt egy 22 méteres szabadrúgásból. A labda a kapunk előtti kavarodásban megpattant valakin és így került a hálónkba. Harmadik kapott gólunk: egy távoli lövést követően lepattant Pintér Laci előtt és a felső kapufán csattant. A visszapattanó labdát nem a védőink, hanem a szemből befutó Klausz Richárd érte el és a hálóba vágta. A 35. percben sikerült szépítenünk. Egy szemre is tetszetős jobboldali támadás után Fehér Roli talált Németh Attila hálójába. A félidő végéig továbbra is többet támadtunk, de eredmény nélkül.
A szünetben a játékosok is úgy érezték, hogy meg lehet ezt a mérkőzést a második félidőben fordítani. Optimistán vonultunk ki a folytatásra, de sajnos ez az optimizmus csak 50 másodpercig tartott. A hazaiak már az első félidőben is csak egyetlen fegyverrel operáltak, ez pedig az előrevágott labdák voltak, melyekre igyekeztek érkezni az erőszakos támadók. Ebben az esetben is egy ilyen előre vágott labda okozta a bajt, melyet nem sikerült lefülelni és az érkező Füzesi a kapunkba lőtt. Ez a gól már alaposan visszavetette játékunkat. Egyre többet hibáztunk és egyre inkább fölénybe került a dunakeszi csapat. Küzdöttünk, de a játék már hiányzott. Hátsó alakzatunk kész átjáróház lett és sajnos elől sem nyújtottunk már maradandót. Helyezkedési hibák tömkelegét követtük el, amiből további gólokat kaptunk. Kár, hogy ennyire megkönnyítettük a hazaiak dolgát, akik egyébként egyáltalán nem futballoztak látványosan. Továbbra is előrevágott labdákkal operáltak és a gyenge védekezésünk miatt ez nagyon is hatékonynak bizonyult. A lefújás előtt 3 perccel sikerült a második szépítő gólunkat megszerezni. Folyamatosan támadtunk és egy támadásunkat szabálytalanul akasztotta a dunakeszi védő. A játékvezető szabadrúgást ítélt a 16-os vonaláról. (Szintén Pintér Sanyi mondta a mérkőzés után, hogy a szabálytalanság jóval a 16-oson belül történt) A labda mögé Kun Misi és Fehér Roli állt. A labdának Misi futott neki, de Roli lőtte el belsővel, laposan a Misi ilyesztésére szétrebbenő védők között a kapu jobb oldalába.
Talán jobb is, hogy az idénre már befejeződött számunkra a bajnokság, mert mentálisan igen csak padlón van a csapat, most már hetek óta. Jó, hogy egyenlőre vége!