ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2014/2015 > Mérkőzések

Tárnok KSK, 2015-04-09 - csütörtök 16:00

Játékvezető: Szeleczky Gábor
Lap
: Takács Patrik 44' ill. Jámbor Bence 44'

2015.04.11.
Nagykovácsi USE - Mogyoród FC 2-3, Pilisvörösvári UFC - Gödöllői SK 8-2, Kistarcsa VSC - Budajenő KSE 15-0 (törölve)

Bolha FTSE Tárnok
: Kürti István 0 - Győri-Sipos Ádám 7, Takács Patrik 7, Somogyi Dominik 7, Bója Máté 7 - Mészáros Tamás 7, Kocsis Martin 7 (Bori Illés 77' 0), Csoma Bálint 8 (Tamás Márkó András 61' 0) - Horváth Keve 6 (Farkas Levente 51' 6), Bara Norbert 6, Ruzsinszki Dávid 6
Kispad: Schwarz Ádám, Csató Ferenc

UFC Gyömrő: Korpás Zsolt - Jandsó Tamás, Rupp Ákos, Fehér Attila Mihály, Sebők Norbert László - Kaszanyi Richárd (Vidák Zoltán 61'), Jámbor Bence, Munkhárt Károly Armand - Gál Dániel (Szládek Patrik 55'), Tóth Ákos János (Gerbovits Botond 66'), Baranyi Dániel (Kovács László 72')
Edző
: Tóth János

Élvezetes, jó iramú mérkőzést vívott a két csapat. Mindkét együttes alakított ki gólhelyzeteket, de a befejezés ezen a napon nem sikerült senkinek sem. Talán mi álltunk közelebb a győzelemhez, de a legnagyobb helyzeteket is elhibáztuk.
Helyzetek:
2. perc:Ruzsinszki Dávid baloldali beadásáról Bara Norbi maradt le a kapu előtt.
15. perc: Szöglet után a 11-es pontról lőhetett a vendégek támadója. A lövés Kürti kapusról kipattant, éppen az ellenfél játékosához, de Kocsis Martin menteni tudott.
20. perc: Rossz bedobásunkból indult az ellenfél, de a kiugró csatárt Soma szerelte kitűnő ütemben az utolsó pillanatban.
22. perc: Ruzsinszki száguldott el a baloldalon. A 16-os vonaláról lőtt éles szögből, de lapos lövését a kapus védte.
33. perc: Kocsis Martin szerzett erőszakosan labdát a középpályán. Bara Norbihoz játszott. Norbi Mészáros Tamás elé tette a labdát, aki 20 méterrő lőtt alig fölé.
36. perc: Mészáros indította Barát, aki az ötös sarkáról lött a hosszú sarok mellé.
46. perc: Ruzsinszki baloldali elfutás után nagyszerű labdával indította Barát, aki kecsegtető helyzetben, 12 méterről lőtt kapu mellé.
60. perc: Ismét Ruzsinszki Dávid indította Bara Norbit egy szuper pontos ütemű mélységi passzal. Norbi pár lépés labdavezetés után már csak a kapussal állt szembe, de lövése ismét kapu mellé ment.
70. perc: Kocsis Martin kígyózott át nagy lendülettel a középpályán, majd Ruzsinszkit indította, aki megint csak kapu mellé lőtt.