ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2018/2019 > Tavasz

BFTSE Tárnok - SZE-FI LSE 5-3 (3-1)

Tárnok, 2019-04-02 - kedd 17:00

Játékvezető: Kamal Norbert
Aszisztens: Papp Gergely Norbert

Gól: Fülöp Richárd 11', Bara Róbert 14', Ruzsinszki Dávid 35' 78', Bara Norbert 72'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Törökbálint LASE - Pátyi SE 9-0, Budakalász MSE - Pomáz-ICO SE 2-3, Leányfalu SE - PILE-Szántó SE 4-2, Piliscsaba SE - Visegrád SE 4-0

Szabadnapos: Ürömi SC

BFTSE Tárnok: Farkas Márk 5 - Sedlac Attila 5, Csató Ferenc 5, Száraz Gyula 5, Ruzsinszki Dávid 5 - Bara Norbert 5, Bara Róbert 5 - Fülöp Richárd 5 (Somogyi Péter 72' 5), Takács Patrik 5, Bobák Gergő 5 (Pátrovics Gábor 60' 5), Fülöp Szabolcs 5

Kispad: Kürti István
Edző: Stencinger Norbert

SZE-FI LSE: Jarolics Bendegúz - Akinwumi Dominik, Puji Sándor, Hatos Alex, Bernáth Martin, Juhász Márton, Medgyes Márk, Balogh Csaba, Kerner Dániel, Kutnyánszki Kornél, Gát Ferenc
Edző: Fitos József

Kicsit viccesen fogalmazva azt mondhatnám, hogy ennek a mai mérkőzésnek három gyenge pontja volt, mégpedig a vendég csapat a hazai csapat és a játék. Két pozitívumot is ki tudnék emelni amit az jelentett, hogy a foci sava-borsából 8 is esett, vagyis ennyi gólt láthattunk összesen. A másik pozitívum, hogy ebből mi szereztük a többet.
A szentendreiek kezdtek jobban és előttük adódott az első gólhelyzet, ami kimaradt. A játék kiegyenlített volt. Mindkét csapat rengeteg hibával játszott. A vendégek talán jobban akartak, viszont két óriási kapushibából (ellenfelünk kapuját mezőnyjátékos védte, nem igazi kapus) mi szereztünk hamar vezetést, amit sikerült az első félidőben még egy harmadikkal is megfejelnünk. A félidő hajrájában ellenfelünk is betalált. A második játékrész katasztrófálisan kezdődött számunkra. Két olyan gólt is kaptunk gyors egymásutánban, ahol védőink a labda közelébe sem kerültek a szentendrei támadás közben. A mérkőzés hajrája viszont nekünk sikerült jobban és két góllal végül is a magunk javára tudtuk fordítani a mérkőzést.

Stencinger Norbert: - Ennek a gyenge színvonalú mérkőzésnek ma egyetlen pozitívuma volt, hogy megszereztük a három pontot.