Nagykovácsi USE - Gödöllői SK 3-7, Pilisvörösvári UFC - Kistarcsa VSC 3-2

: Kürti István 6 - Tamás Márkó András 7, Takács Patrik 7, Somogyi Dominik 6, Bója Máté 7 (Sárosi Dénes 75' 0) - Mészáros Tamás 7, Kocsis Martin 6 (Faragó Norbert 48' 6), Csoma Bálint 7 (Schwarz Ádám 72' 0) - Horváth Keve 6 (Farkas Levente 62' 6), Bara Norbert 6, Ruzsinszki Dávid 6
: Kaszás Attila

UFC Gyömrő: Korpás Zsolt - Jandsó Tamás, Rupp Ákos, Kovács László, Sebők Norbert László - Kaszanyi Richárd, Jámbor Bence, Munkhárt Károly Armand - Gál Dániel (Vidák Zoltán 52'), Tóth Ákos János, Szládek Patrik (Gerbovits Botond 62')
Edző
: Tóth János

Nagyszerű iram, élvezetes játék jellemezte a fiatalok mérkőzését. Éppen egy hete, ugyancsak idehaza játszottunk Gyömrő ellen, akkor gólnélküli döntetlen volt az eredmény. Ma is nagyon szoros volt a találkozó és akár most is lehetett volna pontosztozkodás. Talán azért sikerült mégis győznünk, mert csapatként és a kombinatív játékban mi voltunk jobbak. Az első félidő utolsó 10-15 percében kimondottan látványos és szinte hibátlan támadásokat vezettünk, illetve a hiba csak a támadások végén jöttek be, mégpedig a befejezéssel volt a baj. Azt gondolom, hogy a mai mérkőzésen még a vesztes csapatnak is lehet gratulálni, hiszen ők is nagyon jól játszottak.