ARHÍVUM > Bajnokságok > ÖREGFIÚK > 2017/2018 > Tavaszi mérkőzések

Tárnok KSK - Viadukt SE 5-1 (2-1)
Tárnok KSK, 2018-03-30 - péntek 15:30

Játékvezető: Nagy Károly
Aszisztens: Hulitka Ferenc, Árkocsovics Dominik

Gól: Fagyal Bertalan 36' 39', Takács György László 50', Huszár Balázs 70', Ducsai Donát 80'  ill. Bacsa Zoltán 1'

Lapok: Csonka István Ferenc 48'

A forduló további eredményei: Sóskút SKE - Vál KSE 10-0, Gyúró SE - Zsámbék SK, Perbál SC - Komáromi FC 0-2, Dunafüred LC - Tordas SE 5-2

Tárnok KSK: Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Dózsa István, Nahaj Gergely, Takács György László - Dajkai Zsolt, Fagyal Bertalan, Tóth József - Szabó Emil, Ducsai Donát, Ott Ákos
Csere: Craciun Ion, Veszeli Gábor, Huszár Balázs, Szabó Zsolt
Edző: Somogyi Henrik

Viadukt SE: Csonka István Ferenc - Nagy Gábor,  Nánási György, Szabó Béla, Simonyi László - Abroncsos Gábor, Pénzes Zoltán, Vass Zoltán - Damó Péter, Varga Zsolt,  Bacsa Zoltán

Csere: Schaffer István, Kalácska László, Varga Dániel, Török Vilmos

Nehezen lendültünk játékba, hiszen már az első Viadukt támadásból gólt kaptunk. Ráadásul Fagyal Berci nem sokkal ezután még a 11-est is kihagyta. Szerencsére Bercit nem törte le a büntető kihagyása és hibáját helyrehozva, lőtt két szép mezőny gólt. Ezzel  még az első félidő befejezése előtt sikerült a fordítás.

A második félidő Csonka kiállításával és Takács Gyuri góljával kezdődött. A megfogyatkozott és 3-1-es hátrányba került vendégek már nem tudtak megújulni, így a rosszul indult mérkőzést végül magabiztosan nyertük meg.