Játékvezető: Cseh Attila
Aszisztens: Molnár László, Weil Levente

Gól: Vida Péter 8', Czeilinger Zsolt 38'

Lapok: Kolonics Krisztián 6' , Rozner Roland 69' ill. Vida Péter 79'

A forduló további eredményei: Ecser SE - Gyáli BKSE 6-2, Ráckeve VAFC - Dömsödi SE 0-3, Perbál SC - Kiskunlacháza SE 3-0, Táborfalva KSE - Szigethalom SC 0-5, Újlengyel DSE - Délegyháza KSE 4-0, Pátyi SE - Inárcs VSE 4-1, Ócsa VSE - Diósdi TC 0-2

Sóskút SKE: Zagyva Benedek - Berzéki Gábor, Kolonics Krisztián, Tihanyi Zoltán (Turi Bence 46'), Rozner Roland, Lantos Bence, Drubics Balázs, Varga György,Nika István, Molnár Ákos, Dubicz Norbert
Kispad: Déri Imre 3-0

Tárnok BKSK: Pintér László 7 - Nagy Attila 7, Veszeli Tibor 8, Hrabina Ádám 8, Nagy István 7 - Csibrik György 7, Czeilinger Zsolt 7, Mészáros Tamás 6 (Demján Dénes 46' 6), Bakó Gábor 7 (Székely Bertalan 80' 0) - Vida Péter 7, Péter Krisztián 7

Kispad: Szabó Zoltán, Sárosi Róbert, Demján Dániel, Tóth Tamás

A mérkőzés gyásszünettel kezdődött. 1 perces néma felállással emlékeztünk régi tárnoki játékosunkra és edzőnkre, Szabó Miklósra. Ezúton is őszinte részvétünket fejezzük ki a gyászoló családnak.

A mérkőzés határozott hazai fölénnyel kezdődött. Sóskút szemre is tetszetős támadásokat vezetett és két helyzetet is kihagyott. Mi az első veszélyes támadásunkkal nagy zavart okoztunk, aminek a vége egy jogos 11-es lett. Péter Kiki vitte kapu felé a labdát, majd Vida Peti vette át és cselezte be magát a 16-oson belülre. Már majdnem lövőhelyzetbe került, amikor az egyik védő buktatta. Csehi játékvezető habozás nélkül ítélte meg a jogos tizenegyest. Vida Peti, maga végezte el a büntetőt és nagyon magabiztosan lőtt a bal alsó sarokba. 0-1. Ezzel a 8. percben lépéselőnybe kerültünk. Sóskút továbbra is többet támadott, de jól megszervezett védősorunk ezúttal megoldhatatlan feladat elé állította a hazai támadókat, akik a mezőnyben szépen kombináltak, minden labdáért keményen megküzdöttek, de a kapunk közelében elfogyott a tudományuk. A 38. percben egy indítással Czeilinger Zsolti lépett ki a leshatárról (a tévedés jogát fenntartva, talán azt is mondhatom, hogy hajszálnyi lesről) és megszerezte 2. gólunkat. 1 perccel a félidő lefújása előtt újabb izgalmak következtek. Péter Krisztián fordult kapura, amikor tiszta helyzetbe került a sóskúti védő rúgta el el a lábát labda helyett. Ezúttal a játékvezető sípja néma maradt.

A második félidőben, ha lehet, még nagyobb lett a küzdelem. A csúszós, eső áztatta talaj ellenére is végig kemény, de sportszerű küzdelem folyt. A játék teljesen kiegyenlített lett. Mindkét csapat előtt adódtak még gólszerzési lehetőségek, de ezzel már egyik csapat sem tudott élni. A hajrá viszont már egyértelműen a mienk volt. Érezni lehetett az utolsó 10 percben, hogy a hazai játékosok már feladták, vagy elfogyott az erejük. Ekkor érezni lehetett, hogy ez a mérkőzés meg van.

Idei utolsó bajnoki mérkőzésünk sikert hozott. Következhet a téli szünet és várjuk a tavaszi jó folytatást.