Bajnokságok 2016/17 > U19. > Tavaszi mérkőzések

BFTSE Tárnok  - ASR PILE-Szántó 8-1 (1-0)
Tárnok, 2017-03-30 - csütörtök 17:30

Játékvezető: Gubányi Gergely
Aszisztens: Mákos Márk Dávid

Gól: Szász Csaba 31' 58' 67' 75', Bara Norbert 53' 54' 85', Kocsis Martin 90' ill. Teperics Kevin 80'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Sóskút SKE - Leányfalu SE, Perbál SC - Szigetgyöngye SE 3-0, Gödi SE - Pilisvörösvári UFC, Nagykovácsi-Solymár - Pátyi SE 0-5, Pilisszentiván SE - Budakalász MSE 0-5

BFTSE Tárnok:
Kürti István 7 - Demján Dániel 7 (Csató Ferenc 62' 7), Mészáros Tamás 7, Czeilinger Zsolt 7, Győri-Sipos Ádám 7 (Csoma Bálint 51' 8) - Kocsis Martin 8, Hrabina Ádám 7 (Faragó Norbert 75' 7), Demján Dénes 7 - Takács Patrik 7 (Szabó Patrik 67' 7), Szász Csaba 10, Ruzsinszki Dávid 7 (Bara Norbert 46' 9)
Edző: Stencinger Norbert

ASR PILE-Szántó: Kollár Tamás - Benyó Pál, Galda Zsombor (Barna Sándor 54'), Teperics Krisztofer, Teperics Kevin - Vidor Gábor (Szlávik Ádám 54'), Pallai Donát, Kosztolánszki Krisztián, Barna Zsolt - Poszmik Bence, Ziaja Bálint

U19-es csapatunk ma lépett pályára és lejátszotta a 16. forduló Pilisszántó elleni bajnokiját. Az első félidőben a vendégek lestaktikája bevált. Támadásaink rendre lesen akadtak el. Amikor pedig egy az egyben mehettünk kapura, akkor rendre a kapusban akadt el a labda. Folyamatos támadásaink dacára a 28. percben Kürti Pisti óriási bravúrjára volt szükség, hogy ne kapjunk gólt, de a 31. percben végre egy jó ütemű indítás után Szász Csabi futotta le a védőket és szerzett vezetést. A második játékrészben magunkra találtunk a támadásokban is és sorozatban szereztük a gólokat. Ha az első félidőben jobban odafigyelünk, akkor kétszámjegyű is lehetett volna az eredmény. Győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt volt. Szép volt srácok!

Stencinger Norbert: - Gratulálok mindenkinek a győzelemhez, amely ilyen arányban is megérdemelt. Külön öröm számomra, hogy amit edzésen a csapattól kértem, azt teljes egészében megvalósította. Az elmúlt három mérkőzés eredményei tiszteletreméltóak, most úgy kell dolgoznunk tovább, hogy megfeleljünk saját megnövekedett elvárásainknak.