ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > U-17 Biatorbágy > 2011/2012 > Mérkőzések

MORELLO-Várpalotai BSK - Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok 0-1 (0-1)
Bajnoki mérkőzés, 2012 03.24 - szombat 12:00
Várpalota, Várpalotai Bányász SK Sporttelep
Játékvezetők:
Zugor András - Nagy József, Pillók Ádám
Nagy László 45'

2012.03.24 Szombat: BICSKEI TC - PILISVÖRÖSVÁR LSE 2-2, SZÁZHALOMBATTAI VUK SE - DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA SE 1-8, DOROGI FC - VESZPRÉMI FC USE 3-3, CSÁKVÁR TK - TÖKÖL KSK 14-0, MÓRI SE - PAKSI FC 0-5
2012.03.25 Vasárnap
: TASK TATABÁNYA - ÉRDI VSE 5-0

MORELLO-Várpalotai BSK:
KEREKES BENCE - SZILÁGYI MILÁN, KISBEJ KEVIN, RAFAEL DÁVID, KOVÁCS MÁRK ÁBRAHÁM - KOVÁCS GÁBOR, MALINA MÁTÉ, PASS BALÁZS, ILYÉS ROLAND - JÓZAN PÉTER, KAZÁRI PÉTER
Csere:
SANDA TEOFIL 46' - KOVÁCS GÁBOR helyett, SZENTGYÖRGYVÁRI KRISZTOFER PATRIK 76' - SZILÁGYI MILÁN helyett, BÁRDOS ÁRMIN 46' - KOVÁCS MÁRK ÁBRAHÁM helyett, KAZÁRI GÁBOR 52' - PASS BALÁZS helyett, SCHEFFER JOAKIM, NAGY RICHÁRD TAMÁS

Sárga lap:
KISBEJ KEVIN 44', RAFAEL DÁVID 80'
Piros lap:
JÓZAN PÉTER 50'

Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok:
VIDERMAN VIKTOR 5 - CZEILINGER BALÁZS 6, NÉMETH KRISTÓF 6, DALLOS BENCE 7, DEMJÁN DÁNIEL 6 - NAGY LÁSZLÓ 6, FARKAS ÁKOS 7, NAGY DÁNIEL 7, CZEILINGER PÉTER 7 - BERÉNYI TAMÁS 6, KÖRTVÉLYESI GÁBOR 5
Csere:
TÓTH TAMÁS 63' 5 - KÖRTVÉLYESI GÁBOR helyett, ÉDES BENCE
CSIZLY ATTILA
Sárga lap:
NAGY DÁNIEL 87'

CSIZLY ATTILA (Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok):
- Egy jó iramú, küzdelmes mérkőzésen szereztünk megint 3 pontot. Az első félidő fegyelmezett védekezéséből nehezen tudtunk támadásokat építeni. A második félidőben többször veszélyeztettük az ellenfél kapuját, de gólt sajnos csak pontrúgásból sikerült szereznünk.