201
3-03-10 - vasárnap
:
Pilisi LK-Legea - Verőce SE 5-3
, Alsónémedi SE - Örkény SE 3-0, Újlengyel DSE - Veresegyház VSK 1-2, Péceli SSE - Kisnémedi MSE 1-1
2013-05-29 - szerda: Fóti SE - Hévízgyörki SC 2-1

BFTSE Tárnok
: Ravasz Márk - Czeilinger Balázs 7, Völgyi Ádám 7, Pusztai Csaba 7 - Czeilinger Péter 6, Kiss Tamás 6, Réti Tamás 7, Sárai Ferenc 6 - Nagy Renátó 5 (Édes Bence 75'), Bilik Krisztián 6, Csillik Gábor 4 (Dallos Bence 46' 7)
Kispad
: Pintér László
Edző
: Szimandl Gábor

Halásztelek FC: Sass Domonkos - Dabasi Zoltán (Vaszily Márk 80'), Kiss Sándor (Bálint Csaba 70'), Kondor Norbert, Horn Krisztián - Marinyák Kristofer, Becsei István, Deák Tamás - Oláh Dávid (Pásztor József 73'), Matkovics Norbert Tamás, Botos Krisztián (Pásztor József 82')
Kispad
: Cseri Ferenc
Edző
: Farkas Zsolt

A mérkőzésről
:
Szimandl Gábor felnőtt csapatnál volt ma elfoglalva Kaszás Attila helyett, mint kapus, "bosszúból" Attilának kellett Gábor bát helyettesíteni az ifi kispadján.
Már ősszel, Halásztelken is nagyon nehezen sikerült a győzelem és ez hazai pályán is megismétlődött. Az ugyan látszott a mérkőzés folyamán, hogy mi vagyunk a jobbik csapat, de azért a különbség közel sem volt akkora, mint amekkorát a tabella mutat. Számomra egyébként is érthetetlen Halásztelek jelenlegi utolsó helyezése. Az első félidőben nem is sikerült előnyt szerezni egyik gárdának sem. Igaz, hogy csapatunk egyáltalán nem játszott jól. A másodikban azért kidomborodott a fölényünk és a szoros eredmény ellenére sem forgott veszélyben a győzelmünk.

Kaszás Attila: - Ahogy azt vártuk is, nagyon nehéz győzelem volt a mai. Az első félidőben nem találtuk ritmust, támadásaink erőtlenek voltak. A második félidőbenpontosabbak voltunk. Ennek, illetve az ekkor mutatott hozzáállásunknak köszönhetjük a sikert!