ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT II. > 2013/2014 > Mérkőzések

Ilyés Attila 76', Orosz Tamás 84' ill. Huszár Balázs 43'
Sárga lap: Csákány Gábor 58' ill. Kalászi Tamás 75', Orosz Gergely 80'

ABCD összefoglaló videója:

2014-03-29.
Nagykovácsi SE - Kerepesi SBE 2-1, Budajenő KSE - Tahitótfalu SE 5-0, Szentendre VSE - Fóti SE 3-0
2014-03-30.
PILE Pilisszentkereszt - Pilisszentlászló BSI 3-0 (FB döntés)
2014-04-02:
Ürömi SC II. - Visegrád SE 9-1
:
Tinnye KFT

Tárnok KSK II: Szabó Zoltán 0 - Huszár Balázs 6 (Orosz Tamás 81' 6), Ruzsinkó Zsolt 6, Neuvert Sándor 6, Csákány Zsolt 4 (Bakó Gábor 46' 5) -
Kelemen László 4 (Puskás Balázs 76' 0), Csákány Gábor 4, Nagy Attila 6 - Szabó Zsolt 4 (Ilyés Attila 55' 5), Gál Tibor 4 (Körtvélyesi Ádám 87' 0), Lukács Zsolt 4 (Kupi János 46' 5)
Schrenck Rajmund

Kisalag: Csepi Krisztián - Kalászi Tamás, Szász István, Kocsis Pál, Erhardt Zoltán - Kovács György, Szécsi Gábor, Buda Balázs, Lehoczki István - Orosz Gergely, Kiss Gyula

ABCD tudósítása:
Ősszel pontot veszítettünk Kisalagon, amit főként a pálya méretével és minőségével magyaráztunk, ennek és az elmúlt hetekben mutatott formának megfelelően nagyarányú győzelmet vártak szurkolóink. Bár néhányan jeleztük, hogy noha a Kisalag nem sok pontot szerzett, de soha nem adta olcsón a bőrét!
Sajnos – úgy tűnik - játékosaink is elhitték, hogy elég lesz a szerelést kiküldeni a pályára, és az eredmény jön magától. Álmosan kezdtük a mérkőzést, nyoma sem volt a megszokott agresszív letámadásnak, és a labdaszerzések utáni ritmusváltásnak. Így is voltak helyzeteink, de ki is maradtak. Ellenfelünk lagymatag támadásaink többségét hárította és megpróbált "játszani" is, sőt a félidő végén szórványos támadásaik egyikét követően - igaz öngóllal - a vezetést is megszerezték.
A második félidőben már nagy erővel támadtunk de a kimaradt helyzetek miatt egyre görcsösebb lett játékunk. Végül az utolsó negyedórában sikerült megfordítani a mérkőzést, előbb Ilyés Attila kotort be egy labdát a teljesen beszorult Kisalag kapujába, majd Orosz Tomi ritkán látható szép kapáslövéssel szerezte meg a győzelmet
jelentő gólt.
Végeredményben jó játékvezetés mellett küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyertünk egy sportszerű ellenfél ellen.

Schrenck Rajmund:
- Tanulságos mérkőzésen vagyunk túl. Nem elég csak kivonulni a pályára, egy bajnokesélyes csapatnak, minden mérkőzésre száz százalékosan koncentrálni kell. Fél vállról vettük ezt a mérkőzést, és meg is lett az eredménye. Végül jól sült el mert nyerni tudtunk, remélem felébredünk, és mindenki ellen alázatosan, mindent kiadva magunkból küzdünk, hogy elérjük a végső célunkat. Az viszont pozitív, hogy szenvedve is de begyötörtünk kettő gólt. Rossz játékkal tudtunk nyerni, ez is mutatja a csapat erejét. Végre felpezsdült az élet körülöttünk, kaptunk hideget, meleget teljesen jogosan. Az külön öröm számunkra, hogy vereséget szenvedett a Pilisszentkereszt, és az élre ugrottunk.