ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2015/2016 > Mérkőzések

Fémalk-DDTE - Bolha FTSE Tárnok 1-3 (1-2)
Dunavarsány, 2016-03-26 - szombat 11:00

Játékvezető: Ónodi Zoltán
Gól: Varga Bertalan 24' ill. Ruzsinszki Dávid 27', Kürti Viktor 31', Pusztai Csaba 85'
Lapok: Bata Norbert Bence 75' , Kiss Gergő 81' ill. Tóth Tamás 38' , Czeilinger Zsolt 58'

Bugyi SE - Alsónémedi SE 5-2, Sóskút SKE - Ráckeve VAFC 0-1, Ócsa SE - Tököl VSK 1-9, Halásztelek FC - Kiskunlacháza SE (törölve)

Fémalk-DDTE: Naszály Gábor (Gyalog Zoltán 46') - Debreceni Bence (Bábel Bence 18'), Koterkó Viktor (Kiss Gergő 37'), Talapka Dominik, Újhegyi Kristóf - Kollár Balázs, Kollár Ádám, Krasznai Krisztián (Bata Norbert Bence 65') - Kocsis József, Vastag Krisztián (Bednárik József 72'), Varga Bertalan
Kispad: Simoncini Gianluca
Edző: Vanka József

Bolha FTSE Tárnok: Kovács Ádám 6 - Demján Dániel 5, Pusztai Csaba 5, Czeilinger Balázs 6, Bója Máté 6 - Czeilinger Zsolt 5, Demján Dénes 5, Kürti Viktor 7 (Szász Csaba 46' 5) - Tóth Tamás 6 (Horváth Keve 76' 0), Süle Soma Kristóf 5, Ruzsinszki Dávid 5
Kispad: Kocsis Martin
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Az előzetes hírek alapján már látható volt, hogy nem lesz könnyű dolgunk Dunavarsányban. Új edzővel,  átszervezett, egységes csapat lépett ellenünk pályára, és már az első percekben bebizonyították, hogy szeretnék a három pontot otthon tartani. Folyamatos le és visszatámadásokkal nehezítették támadásainkat, labdabirtoklásunkat, és ennek eredményeként, egy  védelmi hiba után meg is szerezték a vezetést. Az igazi fordulópontot a mérkőzésen az jelentette, amikor sajnálatosan, egy sérűlés miatt elvesztette ellenfelünk a csapatkapitányát, majd ismételten sérűlés miatt cserére kényszerült. Ezúton is jobbulást kívánva nekik! Dicséret illeti a csapatunkat, akik hátrányból is tudtak fordítani, és megszerezték idei harmadik győzelmüket.