ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2018/2019 > Tavasz

BFTSE Tárnok - PILE-Szántó SE 4-3 (1-1)

Tárnok KSK, 2019-04-23 - kedd 17:00

Játékvezető: Gáspár Kristóf Tamás
Aszisztens: Székely Benedek János

Gól: Bara Róbert 30', Bara Norbert 53', Takács Patrik 70', Fülöp Richárd 83' ill. Poszmik Bence 8', Bene Balázs 76', Száger Kornél 82'

Lapok: Poszmik Bence 58'

A forduló további eredményei: Visegrád SE - Pomáz-ICO SE 1-3, Pátyi SE - Budakalász MSE 3-2, Törökbálint LASE - Ürömi SC 3-0 félbeszakadt, SZE-FI LSE -  Pilicsaba SE 1-2

Szabadnapos: Leányfalu SE

BFTSE Tárnok: Kürti István 6 - Barki Milán 6, Száraz Gyula 6 (Sedlac Attila 46' 6), Csató Ferenc 6, Demján Dénes 6 - Kis Péter 6 (Tóth Tamás 46' 6), Bobák Gergő 6 (Balog Benjámin 64' 6), Bara Norbert 7 - Takács Patrik 7, Bara Róbert 7 (Fülöp Richárd 78' 7), Pátrovics Gábor 6 (Fülöp Szabolcs 61' 6)
Kispad: Somogyi Péter

Edző: Stencinger Norbert

PILE-Szántó SE: Peller Viktor - Száger Kornél, Kromes Gábor, Poszmik Bence, Poszmik Barna, Pallai Donát, Szaka Dominik, Hegyeshalmi Márk, Bene Balázs, Stekler Norbert, Stocker Patrik
Kispad: -

Jó iramú, jó színvonalú, izgalmas mérkőzésen döntöttek a csapatok a bajnoki pontokról. Ellenfelünk játékán egyáltalán nem látszott, hogy a bajnoki tabella utolsó előtti helyén állnak. Ügyes, kombinatív játékukkal sok borsot törtek azmorrunk alá. A vezetést is nekik sikerült megszerezni, már a mérkőzés elején. Ezután nagyon sokat tettünk az egyenlítésért, ami még az első félidőben sikerült.
A második játékrészben tovább folytatódott a lüktető játék. Mindkét csapat szép támadásokat vezetett, mindkét csapat előtt adódtak gólhelyzetek, amit a félidő első felében mi használtuk ki jobban. 3-1-es vezetésünk birtokában sem ülhettünk a babérainkon. Néha kicsit kapkodtunk is, amit a vendégek kihasználtak és két gólt szerezve egyenlítettek. Szerencsére alig 1 perc elteltével már újra mi vezettünk. Gólunkat szemre is szép támadás után a pár perccel azelőtt beállt Fülöp Ricsi szerezte. Ezután már nem adtuk ki kezünkből a győzelmet és megnyertük a mérkőzést.

Stencinger Norbert: - Egy nagyon színvonalas, fordulatos mérkőzésen sikerült megszerezni a győzelmet, amihez mindenkinek gratulálok.