ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > U-17 Biatorbágy > 2011/2012 > Mérkőzések

Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok - Tatabányai Alapítvány SK 1-2 (0-1)
Biatorbágy, Viadukt SE Biatorbágy Sporttelep
2012 03.31. szombat 12:00
Játékvezető: Nagy János - Füzi Tamás, Fenyvesi Arnold
Gól: Berényi Tamás (60') ill. Gáspár Dávid (40'), Paulik Károly Márk (74')

Dunaújváros Pálhalma - Dorog 3-0, Pilisvörösvár - Mór 2-1, Bicske - Veszprém 0-1, Érd - Csákvár 1-4, Paks - Várpalota 19-0, Tököl - Százhalombatta 1-0

Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok:
PINTÉR LÁSZLÓ 7 - LAKATOS LAJOS 5, CZEILINGER BALÁZS 6, NAGY DÁNIEL 6, NÉMETH KRISTÓF 5 - NAGY LÁSZLÓ 5, FARKAS ÁKOS 5, MISETA ROLAND 5, CZEILINGER PÉTER 5 - KÖRTVÉLYESI GÁBOR 5, BERÉNYI TAMÁS 5
Csere:
NÉMETH MÁRTON GÁBOR (80') 5 - LAKATOS LAJOS helyett, BILIK KRISZTIÁN (65') 6 - MISETA ROLAND helyett,  SÜLE SOMA KRISTÓF
Edző: CSIZLIY ATTILA
Sárga lap:
BERÉNYI TAMÁS (7')

Tatabányai Alapítvány SK:
GIRICZ MARTIN - BALÁZSOVICS MÁTÉ, TÓTH KENDE, SÁNTA BENCE, NÁDUDVARI ÁDÁM MARTIN - SEBESTYÉN NORBERT, BERZEVICZI ÁRON, PECHINGER TAMÁS, GÁSPÁR DÁVID - MIKOVITY RÓBERT, KOCSIS BENCE
Csere:
FALUVÉGI DÁVID 46' - BALÁZSOVICS MÁTÉ helyett, TÓTH VALENTIN 46' - SÁNTA BENCE helyett, KISS SZABOLCS 46' - MIKOVITY RÓBERT helyett, PAULIK KÁROLY MÁRK 46' - BERZEVICZI ÁRON helyett, NAGY SZILVESZTER 88' - NÁDUDVARI ÁDÁM MARTIN helyett, ZETTISCH BENCE 89' - PECHINGER TAMÁS helyett
SCHŐN LÁSZLÓ
Sárga lap:
GÁSPÁR DÁVID (88')

CSIZLY ATTILA: - Az első félidő gyenge játéka után, a második félidőben megpróbáltuk összeszedni magunkat. Csütörtökön hiába gyakoroltunk a mérkőzésre, semmit nem tudtunk megvalósítani belőle. A megszerzett labdát első szándékból rögtön püföltük előre a támadó harmadba, de ott csatáraink labda nélküli mozgásukat lespórolták, így mindig ellenfélt talált. Támogató játékunk a labdás társunknak teljesen elmaradt. Az ellenfél kapott tőlünk egy félidőnyi előnyt, utána már csak futottunk az eredmény után.