ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Gödöllő, 2012 03.17. 13:00
Játékvezetők: Tamási Patrik - Séra Balázs
Gól: PUSZTAI CSABA, LEHOTKA BOTOND, VALCZER CSABA

Szombat:
NK Kinizsi TL FC - Újlengyel DSE 8-1, Sülysáp KSK - Veresegyház VSK 4-3, Bugyi SE - Verőce SE 1-2
Vasárnap
: Pilisi LK-Legea - Budakalászi MSE 1-2, Alsónémedi SE - Örkény SE 2-0, Bagi TC '96 - Hévízgyörki SC 6-3, Kisnémedi - Felsőpakony KSE 3-5

Gödöllői SK:
SZABADOS LAJOS - VLADÁR ZSOMBOR, BALOGH VIKTOR PÉTER, KURUNCZI DÁNIEL, KRIZSANYIK KRISTÓF - KŐVÁGÓ ÁDÁM, HORKAY LÁSZLÓ, VESZELY KÁROLY, GERÉNYI ÁLMOS - NAGY BARNABÁS, VOINA ERIK
Csere:
BEN ALI MOURAD, BERCZE TAMÁS
Edző: SZTRISKÓ ISTVÁN
Sárga lap:
KRIZSANYIK KRISTÓF

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 6 - VÖLGYI ÁDÁM 5, PANYI LÁSZLÓ 6, SZABÓ KRISTÓF 6, PUSZTAI CSABA 7 - BERÉNYI ÁDÁM 6, PLUHÁR BÁLINT 6, FARKAS ÁKOS 5, VALCZER CSABA 7 - FEHÉR ROLAND 6, LEHOTKA BOTOND 7
Csere:
NAGY LÁSZLÓ 6, UNGVÁRI BALÁZS, CZEILINGER PÉTER, VARGA ISTVÁN RÓBERT, RÉTI TAMÁS
Edző: KOVÁCS LÁSZLÓ
Sárga lap: VÖLGYI ÁDÁM, FEHÉR ROLAND, LEHOTKA BOTOND

KOVÁCS LÁSZLÓ (Bolha FTSE Tárnok): - Az első félidő úgy alakult ahogy szerettük volna. Mi a biztonságos védekezés mellett döntöttünk, abból vártuk, hogy az ellenfél mikor hibázik és a hibákat próbáltuk kihasználni. A félidő közepén Pusztai Csabi révén szabadrúgásból sikerült egy gólt rúgnunk. Ezután a kapuk nem igen forogtak veszélyben, inkább mezőnyjáték folyt. A második félidő fordulópontja volt, hogy a tizenegyest Gödöllő kihagyta. Utána egy kontra támadásból tudtunk egy szép gólt rúgni és így eldőlt a mérkőzés. Úgy érzem megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, mert ezért sokkal többet tettünk, mint ellenfelünk.