ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2013/2014 > Mérkőzések

Udvarhelyi Pál, Kovács Levente Richárd
Sergő Márton 20', Sárvári Dominik 57' ill. Ilyés Gergő 70' 86'
Sárga lap: Sergő Márton 48', Varga Péter 55', Kecső József 86' ill. Veszeli Tibor 56', Csibrik György 89'

2014-03-16
Dunabogdány SE - Piliscsaba SE 0-5, Gödi SE - Budakalász MSE 2-1, Pilisszántó SE - Leányfalu SE 1-4, Perbál SC - Dunakeszi Kinizsi USE 1-1, Szigetgyöngye SE - Viadukt SE-Biatorbágy II. 11-0, Pilisszentiván SE - Sóskút SKE 4-0
: Ürömi SC

Pomáz-ICO SE
: Korcsok László - Sashegyi Dávid, Lovas Károly, Juhász Tamás, Léhi Dávid - Kecskés Mihály (Molnár István 62'), Varga Péter, Nagy Gergő (Bencze Zsolt 46'), Lőrincz Balázs (Sárvári Dominik 46') - Nickmann György (Kecső József 78'), Sergő Márton
Kispad: Raczkó István, Szendi József
Edző: Petroff Miklós

Tárnok Bolha KSK
: Schön Dániel 0 - Kovács Gyula 6, Veszeli Tibor 6, Eke Gábor 6, Nahaj Gergő 5 (Pusztai Csaba 46' 5) - Nagy Dániel 5 (Sárai Ferenc 65' 0), Pluhár Bálint 5, Csibrik György 7, Nagy István 4 (Csuka Zsolt 54' 6) - Czeilinger Péter 6, Ilyés Gergő 8
Kispad: Kaszás Attila

Az alapos eső után kissé mély talajú páján került sor a mérkőzésre, de minket még ennél is jobban zavart a viharos erejű szél, ami ekkor éppen minket támogatott, de egyszerűen képtelenek voltunk a szél támogatását kihasználni, sőt inkább zavart minket. Támadásaink sorra azon akadtak el, hogy a néha orkán erejű szél az előreadásainkat rendre felerősítette, amit a mégoly gyors csatáraink sem érhettek el. 20 perc játék után viszont kisebb csoda történt. Az addig meglehetősen passzív játékot mutató hazaiak gólt szereztek. Szép egyéni játék után Sergő talált be. 1-0. Ez volt a félidőben az első, de egyben az utolsó helyzetük. Éltek vele! Az tény, hogy erős mezőnyfölényünk ellenére, mi sem tudtunk elég hatékonyak lenni ellenfelünk kapuja előtt. A 35. percben akadt parázs jelenet, amikor Kovács Gyuszi 30 méteres lövését Korcsok kapus a kapuja felé tenyerelte, de gyors hátravetődése eredményes volt és egy hajszállal elcsípte a gólhelyzetben lévő Nagy István elől a labdát.
A II. félidő már lényegesen jobban sikerült számunkra. Az 55. percben szabadrúgáshoz jutottunk a félpályánál az oldalvonal közelében. A rúgást Veszeli Tibi végezte el. Labdája Csibrik elé került. Gyurec nagy lövést engedett el. A léc alá tartó labdát a hazai kapus bravúrral tolta ki. Két perccel később vendéglátóink végezhettek szabadrúgást kb. 25 méterről. A nagyerejű lövés a felső lécen csattanva pattant vissza kapunk előterébe. Érthetetlen módon, erre egyetlen védőnk sem reagált. Reagált viszont Sárvári, aki senkitől sem zavartatva bólintotta kapunkba a labdát. 2-0. Ez a gól kellően felpaprikázta játékosainkat. Minden-mindegy alapon, folyamatos támadásba kezdtünk. Gyakorlatilag a továbbiakban már csak három védővel játszottunk, mert Eke Gábor is  elől tartózkodott, hogy támadásainkat segítse. Ennek meg is lett az eredménye. A 65. percben Csuka végzett el egy nagyszerű szabadrúgást. A felezővonal közeléből elrúgott labdája jól szállt a 16-os vonaláig, ahol Ilyés Gergő kapta. Keményen átverekedte magát védőjén és már csak a kapussal állt szemben, aki mellett 10 méterről, laposan ellőtt labdája kapuba talált. 2-1. Ez aztán méginkább szárnyakat adott a csapatnak. Szinte állandó nyomás nehezedett a hazaiak kapujára. Már Veszeli Tibi is többet tartózkodott az ellenfél térfelén, mint a sajátján. Egy kitűnő támadás után az ellenfél 16-osa előtt két csellel lerázta a hazai védőt és kiugratta Pluhárt. Bálint befelé tolta meg a labdát, ami kitűnő választás volt, de sajnos hajszálnyival hosszabbra sikeredett, így a kapus megkaparintotta. A 86. percben aztán sikerült az egyenlítés. Ismét Csuka Zsolt végezhetett el szabadrúgás, úgy 40 méterre a hazai kaputól az oldalvonal közeléből. Labdája a kapu előterébe jutott, ahol Eke Gabi csúsztetott bele fejjel. Fejéről a labda az egyik pomázi védő kezére pattant és onnan Ilyés Geri elé, aki most sem hibázott és ismét a kapuban kötött ki lövése. 2-2. Játékosaink továbbra is harcoltak a 3 pont megszerzéséért, de sajnos a hátralévő pár perc már nem volt elég a további bravúrhoz. Maradt a döntetlen.