BFTSE Tárnok: Pintér László 6 - Miseta Roland 5, Kovács Gyula 5, Czeilinger Zsolt 5, Demján Dániel (Kürti Viktor 32' 6) - Bilik Krisztián 5, Szász Csaba 5, Balogh Richárd 5, Csuka Zsolt 6 - Süle Soma 5, Tóth Tamás 5

: Balogh Ákos - Varga Ádám, Vozári Vajk, Széles Imre, Kárpáti Richárd - Juhász Bence, Csikó Norbert, Kemény Róbert (Kristóf Krisztián 75') - Ráchel Dániel, Kutasi Vitéz Bálint (Perei Joel 46'), Fazekas Tibor
Edző
: Haigl Béla

A mérkőzésről
: Ezen a mérkőzésen csak árnyéka voltunk önmagunknak. Az ellenfél gyakorlatilag minden csapatrészében és a játék minden összetevőjében felülmúlta a mieinket. Az első félidőben csak a vendég csatárok kapunk előtti tehetetlenségének köszönhatjük, hogy nem szórtak meg bennünket 3-4 góllal. Ami pedi a mi helyzeteinket illeti az első játékrészben, egyedül Kürti Viktor került helyzetbe, közvetlenül beállása után, de a gólszerzés neki sem sikerült. A második játékrészt is rosszul folytattuk. A 65. percben Miseta Rolandnak sikerült a szépítés és ettől kezdve, tehát csak az utolsó 20 percben, már értékelhető volt a teljesítmény részünkről is. A dobogó első és második foka azt hiszem már eldőlt, de a harmadikért még óriási harc folyik. Erre 3-4 csapatnak, köztük a mieinknek is, van még sansza. Persze a maihoz hasonló gyenge játékot már nem engedhetünk meg magunknak a hátralévő mérkőzéseken!

Csizly Attila: -Az első félidőben az öltözőben megbeszéltekből kevés valósult meg a  pályán. Passzaink pontatlanok voltak, az egy-egy elleni csatákat rendre elveszítettük. A bajnokságban  harmadikak vagyunk a kapott gólok tekintetében, igaz ez a mai védekezésünkön nem látszott meg. 25 forduló után még mindig a védekezésünk megszervezésével kell többet foglalkoznunk és a támadás építésére nem marad energiánk. A labdarúgás védekezésből – támadásba és támadásból – védekezésbe átmenetekből épül fel. Csak védekezve vagy csak támadva nem tudjuk eredményesen lejátszani a mérkőzéseket. Az átmenetek sok futással, sok mozgással járnak, és természetesen mentálisan is teljes embert kíván, ha ezeket nem csináljuk meg a játék nem fog működni. Lehet a taktika alapja a letámadás, az agyig feltolt védekezés, de akkor a kapustól a támadókig mindenkinek részt kell vennie benne. De
ugyanúgy labdavesztés esetén a támadóktól a kapusig mindenkinek részt kell vennie a védekezésben is.  Illetve szükség van négy nagyon gyors és fordulékony védőre akik az ellenfél kontráit letudja védekezni. Vagy játszhatunk egy biztonsági játékot az összes játékos képességeit figyelembe véve az adott keretnek megfelelően, és ebből próbálunk  támadást – támadásokat építeni. Egy – egy győzelem vagy vereség nem egy emberen múlik, hanem azon a tizenegyen  aki abban a pillanatban a pályán van illetve aki a pálya széléről a csapatot irányítja. A honlap szlogenjét, hogy „Értünk szurkolj, ne a másik ellen” kiegészíteném azzal, hogy „ Egymásért küzdjünk, és ne egymás ellen”, mert csak akkor fogunk sikereket elérni!