Pilisvörösvári UFC - Gödöllői SK 5-3, UFC Gyömrő - Nagykovácsi USE 5-1

: Kürti István 0 - Faragó Norbert 7, Takács Patrik 7, Somogyi Dominik 7, Bója Máté 8 - Tamás Márkó András 7 (Kruchió Áron 65' 0), Kocsis Martin 8, Csoma Bálint 7 (Győri-Sipos Ádám 65' 0) - Bori Illés 7 (Farkas Levente 55' 6), Horváth Keve 7 (Ruzsinszki Dávid 75' 0), Schwarz Ádám 8 (Csató Ferenc 55' 6)

Mogyoród FC: Gódor Botond Antal - Ribai Áron Mór, Goda Norbert, Kralovics Máté Bence, Prondvai András - Pap Dominik Gergő, Balogh Zsombor, Kajuha Bence - Helembai Botond, Bartos Benedek Miklós, Horváth Bánk Csongor
Edző
: Ribai Attila

Ezen a mérkőzésen egy nagyon jól játszó hazai csapatot láthattak a nézők. Főleg az első félidőben volt nagyszerű a játékunk. Ekkor nagy mezőnyfölényben játszottunk. A vendégek csak ritkán tudtak a saját térfelükről kiszabadulni. Góljainkon kívül még számtalan gólhelyzetünk is akadt. A második játékrészben már talán tudat alatt is megnyugtatta játékosainkat a 4-0-ás vezetés és a lendületünk valamelyest alább hagyott, de győzelmünkhöz a mai napon kétség sem férhetett.
Góljaink története:
6. perc: Kocsis Martin indította Bója Mátét, aki két gyönyörű csellel játszotta magát tisztára és 13 méterről, laposan lőtt a kapus mellett a hálóba. 1-0.
20. perc
: A 16-oson belül kezezett a mogyoródi védő. A 11-est Somogyi Dominik lőtte a hálóba. 2-0.
27. perc: Takács Patrik szerzett labdát a felezőnél és a tőle megszokott lendülettel futott el a jobb szélen. A középre adott labda Csoma Bálint elé került, aki 27 méterről lőtt a mogyoródi kapuba. A labda közvetlenül a felső léc alá vágódott. 3-0.
33. perc: Csoma, Horváth, Kocsis volt a labda útja. Kocsis Martin már a 16-oson belülről lőtt, de lövését elsőre blokkolta egy védő. Szerencsére a labda előtte maradt és újból lőtt. Második lövése már akadálytalanul kötött ki a hálóban. 4-0.