ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2015/2016 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Ráckeve VAFC 4-3 (0-1)
Tárnok, 2016-04-02 - szombat 13:30

Játékvezető: Horváth Antal
Gól: Takács Patrik 63' 65' 86', Mészáros Tamás 81' ill. Szabó Milán Olivér 8', Molnár Erik László 56', Kincses Sándor 61'
Lapok: nem volt

Taksony SE - Dömsödi USE törölve, Tököl VSE - Pereg SE 1-5, Törökbálinti Focisuli - Fémalk-DDTE 17-0
: Törökbálint LASE

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 5 - Barki Milán 6, Faragó Norbert 6, Tamás Márkó András 6, Győri-Sipos Ádám 6 - Takács Patrik 9, Csató Ferenc 6, Mészáros Tamás 7 - Csoma Bálint 7, Tót-Suszt Tamás 6, Bori Illés 6

Csere: Kis Péter
Edző: Szimandl Gábor, Kaszás Attila, Kovács László

Ráckeve VAFC: Kosztola Viktor Tamás - Benczúr Benjámin, Varga Tamás, Sáfár Tamás, Kocsis Tibor - Kincses Sándor, Molnár Erik László, Szabó Milán Olivér - Kiss László, Kolompár József, Béres Dominik

Csere: Sifrik Péter Ferenc, Kalmár Dávid

Egy kis malőrrel kezdődött a mérkőzés, ugyan is az eredetileg kijelölt játékvezető nem érdezett meg, ezért a csapatok közös megegyezésével megkezdődött a játék Kaszás Attila vezetésével. A szünetben megérkezett a gyorssegélyként küldött új játékvezető, akinek a bíráskodás magasiskoláját nyújtva, Attila igencsak feladta a leckét. Becsületére legyen mondva a beugró Horváth Antalnak, Kaszás méltó utódra lelt a második játékrészben.
Ezen a mérkőzésen nagyszerű küzdenitudásról tett tanúbizonyságot csapatunk. A félidőben már előnyre tettek szert a vendégek, amit a második játékrészben háromra növeltek, de csapatunk óriásit hajrázva szépített, felzárkózott, egyenlített, majd a győztes gólt is megszerezve, megnyerte a mérkőzést.

A helyzetek alapján még az is elmondható, hogy ez a győzelem akár kétszámjegyű is lehetett volna, hiszen a négy gól mellett még vagy két tucatot rúghattunk volna. E helyett született egy nagyon nehéz győzelem, de lehet, hogy ezen körülmények mellett még értékesebb is így!

Kovács László: - Adtunk három gól előnyt, de az utolsó félórában mint játékban, mint erőnlétben fölébe kerekedtünk ellenfelünknek és még nagyobb arányban is megnyerhettük volna a mérkőzést. Gratulálok a gyerekeknek!