Bajnokságok 2016/17 > U19. > Tavaszi mérkőzések

BFTSE Tárnok  - Nagykovácsi-Solymár 1-2 (0-2)
Tárnok, 2017-04-22 - szombat 12:00

Játékvezető: Oláh Ferenc
Aszisztens: Pásztor Zsolt

Gól: Csoma Bálint 75' (11-esből) ill. Laczkó Bálint Ádám 9', Brezenák Lóránd 41' (11-esből)

Lapok: Ruzsinszki Bálint 42' ill. Kovács Hunor Bendegúz 70'

Osztályzatok és edzői nyilatkozat később

A forduló további eredményei: Perbál SC - Pilisvörösvári UFC, Sóskút SKE - ASR PILE-Szántó, Gödi SE - Pátyi SE 0-5, Pilisszentiván SE - Szigetgyöngye SE, Budakalász MSE - Leányfalu SE 13-0

BFTSE Tárnok: Kürti István - Faragó Norbert (Demján Dániel 50'), Czeilinger Zsolt, Mészáros Tamás, Hrabina Ádám - Kocsis Martin, Győri-Sipos Ádám (Csoma Bálint 46'), Demján Dénes (Csató Ferenc 82') - Takács Patrik (Szabó Patrik 88'), Szász Csaba, Ruzsinszki Dávid
Edző: Stencinger Norbert

Nagykovácsi-Solymár: Brezenák Lóránd - Forgács Bendegúz, Tarnóczi Tas, Kovács Hunor Bendegúz, Kiss-Nagy Krisztián - Bús Ármin Tamás, Laczkó Bálint Ádám, Barka Brúnó, Lukátsy Máté - Gulyás Bence, Magyar Ádám

Az első félidőben elég álmosan csordogált a mérkőzés. A vendégek a mérkőzés elején gólt szereztek. A megszerzett előnyt igyekeztek megtartani és a mi erőtlen játékunk mellett ez sikerült is. Sajnos a játékvezető sem volt éppen toppon és véleményem szerint döntő pillanatban kétszer is tévedett ellenünk. Takács Patrikkal szemben elkövetett "csípődobásért" (16-oson belül) kifele ítélt szabadrúgást. Egy méterekkel a védők mögül történt nagyszerű kiugrásunkat ítélte lesnek. Kihagyott helyzeteink után a 41. percben ismét a vendégek szereztek gólt 11-esből ismét kétes ítéletből. A kitörő csatár először nagyot lökött a szerelni igyekvő Faragón, aki eleset és a rajta áteső játékos javára ítélt.

A második játékrészre összeszedtük magunkat, ami többszörös gólhelyzetekben is megmutatkozott, de ezek sorra kimaradtak. A 75. percben mi is 11-eshez jutottunk, amit Csoma értékesített magabiztosan. A szépítés után már nem sikerült az egyenlítés, így egy olyan mérkőzésen szenvedtünk vereséget, ahol _ legalább is - gólhelyzeteink alapján a győzelmet is megszerezhettük volna. Erről viszont már egyáltalán nem a játékvezető tehetett.