Bajnokságok 2017/18 > U19 > Tavaszi mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Bugyi SE 9-3 (5-1)
Tárnok KSK, 2018-05-31. 18h.

Játékvezető: Csehi Attila
Asszisztens: Mákos Márk Dávid

Gól: Bara Norbert 10' 21' 47', Ruzsinszki Dávid 13' 80', Takács Patrik 29', Mészáros Tamás 36' 69', Csoma Bálint 59' ill. Somogyi Martin 38', Talabér István 67' 81'

Lapok: Gazda Bonifác 80' , Somogyi Levente 87'

A forduló további eredményei: Halásztelek FC - Pereg SE 1-2, Dunavarsányi TE - Ráckeve VAFC 0-5, Tököl VSE - Üllői DSE 3-0 jn.

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 6 - Demján Dániel 6 (Kis Péter 77' 0), Eskulits Dávid 6, Viszokai János 6, Csató Ferenc 6 - Kocsis Martin 6, Mészáros Tamás 7 (Szabó Patrik 73' 0), Csoma Bálint 7 - Takács Patrik 7, Bara Norbert 7 (Bara Róbert 73' 0), Ruzsinszki Dávid 7
Edző: Stencinger Norbert

Bugyi SE: Lengyel Krisztián - Macsek Tamás, Somogyi Levente, Juhász Szabolcs (Szatmári Kristóf 52'), Gazdag Bonifác, Tóth Dániel, Somogyi Martin, Talabér István, Török Gergely (Csorba Roland 73'), Balázs Bence, Proksa Máté

Edző: Szőgyi Pál

Talán a nagy meleg, talán a Ráckevén vivott bajnoki csata, vagy midkettő egyszerre vette ki a fiúkból az erőt? Tény, hogy erőtlenül, koncentrálatlanul vívtuk meg ezt a mai mérkőzést. Az első félidőben játszottunk valamivel jobban, összeszedettebben. A második félidőben eléggé szétesett és elképzelés nélküli volt a produkció. A 9 gólunk ellenére is nagyon sok helyzetet kihagytunk és 5 kapufát is rúgtunk. Három gólt is kaptunk, mindhármat kontrából és mindhárom elkerülhető lett volna, ha csak kicsivel jobban öszpontosítunk. Ennek ellenére azért örülnünk kell, hiszen így is simán nyertük a mérkőzést. Hoztuk a 3 pontot és már csak fel kell tenni az i-re a pontot. Ez remélhetőleg szombaton az idelátogató Felsőpakony ellen meg is lesz!

Stencinger Norbert: - A nagy meleg rányomta bélyegét a mérkőzésre, amelyet sikerült magabiztosan megnyerni egy végig sportszerűen játszó ellenféllel szemben. Egy lépésre vagyunk a céltól, amit remélem szombaton el is érünk. Gratulálok mindenkinek a mai győzelemhez!