ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2018/2019 > Tavasz

BFTSE Tárnok - Sülysápi Gyerekfoci 3-0 (1-0)

Játékvezető: Cserni Tamás
Aszisztens: Tóth Péter

Gól: Fülöp Szabolcs 24' 65', Száraz Gyula 75'

Lapok: Fülöp Richárd 56'

A forduló további eredményei: Abonyi KID FC - Nagykőrösi Kinizsi SE 3-1, Dabas-Gyón FC - Felsőpakony KSE 4-4, Pereg SE - Albertirsa SE 2-1, Nagykáta SE - Tápióság KSK 16-0

Szabadnapos: Pilisi LK

BFTSE Tárnok: Farkas Márk 0 - Balog Benjámin 6, Sedlac Attila 6, Száraz Gyula 6, Németh Bence 6 - Prókai Attila 6 (Koperda Gergő 78' 0), Somogyi Ádám 6, Somogyi Péter 5 (Szász Károly 70' 0) - Fülöp Szabolcs 7, Fülöp Richárd 8 (Giczi Milán 85' 0), Pátrovics Dániel 6 (Ruzsinszki Bálint 61' 6)

Sülysápi Gyerekfoci: Márton Gergő - Gindl Szabolcs, Ferenc Péter, Farkas Balázs (Dobó Levente 52'), Dósa Dominik (Hunyadi Péter 46'), Gáspár Lajos, Povázson Levente, Farkas Bálint, Szücsi Nándor, Plet Edvárd (Szabó Gábor 11'), Demcsák Péter
Edző: Bugyi Gábor

Tudtuk, hogy nagyon jó ellenfél ellen kell ma bizonyítanunk, hiszen vendégeink az elmúlt hétvégén az addig pontvesztés nélkül álló Nagykátával remiztek.

Érdekes mérkőzést játszottunk, hiszen ellenfelünk nagyon jó mezőnyjátékkal rukkolt elő, míg mi, legalább is az első félidőben, sokat kapkodtunk és ezáltal rengeteg hibával játszottunk. Ennek ellenére előttünk adódott két ziccer is, amit kihagytunk, ellenfelünk viszont nem tudott igazi helyzetet kidolgozni. Aztán egy igazán szerencsés góllal sikerült vezetést szereznünk Fülöp Szabi révén.

Szünet után már sokkal koncentráltabban játszottunk, sokkal kevesebbet hibáztunk és ismét Fülöp Szabi talált a sülysápi kapuba. Ritkán látható óriási gólt ragasztott a fölső léc alá 20 méterről. A labda a kapufát érintve nagy erővel vágódott a hálóba. A harmadik találatunk szöglet után született. A felhúzódó Száraz Gyuszi fejelt a hálóba.

A két csapat között nem volt akkora különbség, mint amit a gólarány kifejez, de mindenképpen megérdemelten nyertük a mérkőzést, mert amikor nem ment a játék, akkor sem hiányzott játékosainkból a küzdenitudás és az akaraterő. Szép és nagyon értékes győzelmet arattunk, amihez csak gratulálni lehet!