ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > U-17 Biatorbágy > 2011/2012 > Mérkőzések

Csákvár TK - Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok 11-0 (5-0)
2012.04.07 - Szombat 10:00
Játékvezető:
Szabó Attila - Wehovszky Gergő, Farkas István
Kese Gábor Zsolt (5' 47'), Járóka József Mátyás (7' 89' 90'), Kovács István Dávid (9' 29'), Szűcs Péter (80'), Ronyecz Gábor (87')

TASK TATABÁNYA - PAKSI FC 0-8, DOROGI FC - TÖKÖL KSK 12-1, VESZPRÉMI FC USE - DUNAÚJVÁROS PÁLHALMA SE 5-1, MÓRI SE - BICSKEI TC 0-1, SZÁZHALOMBATTAI VUK SE - ÉRDI VSE 3-0, MORELLO-VÁRPALOTAI BSK - PILISVÖRÖSVÁR LSE 2-3

Csákvár TK:
MAYER CSABA - RONYECZ GÁBOR, SCHMIDT PÉTER, VELŐTI RICHÁRD, KOVÁCS KRISTÓF MÁTYÁS - BENCZIK ZOLTÁN, AGÓCS ZOLTÁN, KISS MÁTÉ, KESE GÁBOR ZSOLT - KOVÁCS ISTVÁN DÁVID, JÁRÓKA JÓZSEF MÁTYÁS
Csere:
ZELIZI PATRIK 64' - MAYER CSABA helyett, FARKAS PÉTER 55' - KOVÁCS KRISTÓF MÁTYÁS helyett, SZŰCS PÉTER 55' - BENCZIK ZOLTÁN helyett, BOGYÓ PÉTER - 55' - KOVÁCS ISTVÁN DÁVID helyett

Lap:
VELÖTI RICHÁRD (77') , KOVÁCS ISTVÁN DÁVID (55')

Biatorbágy-Bolha FTSE Tárnok:
VIDERMAN VIKTOR 0 - SIKLÓSI BENCE 3, NÉMETH MÁRTON GÁBOR 4, SZÁSZ CSABA 4, ÉDES BENCE 2 - TAKÁCS DÁNIEL 3, SZABÓ RICHÁRD 3, BILIK KRISZTIÁN 4, KÁLMÁN DÁNIEL 4 - TÓTH TAMÁS 3, KÖRTVÉLYESI GÁBOR 5
Csere:
CSILLIK GÁBOR KRISZTIÁN 25' - VIDERMAN VIKTOR helyett
CSIZLY ATTILA
Lap:
VIDERMAN VIKTOR (8') , BILIK KRISZTIÁN (40')

CSIZLY ATTILA: - A mérkőzés első félidejében megsérült kapusunk Viderman Viktor, helyére Körtvélyesi Gábor állt be. A második félidőben a sérüléssel küzdő Kálmán Dánielt lehívtam a pályáról, így tíz emberrel folytattuk a mérkőzést. Természetesen ezek nem lehetnek kifogások a fenti eredményre. Lehet jó játékkal is kikapni, de nekünk nem csak a ?jó?, de a ?játék? sem sikerült. Nem férne erre az oldalra, hogy mennyi hibát követtűnk el védekezésűnk ill.?támadásunk? során. A taktikai fegyelműnk egyenlő volt a nullával. A megszerzett labdákat azonnal eladtuk, támadásunk igazából nem is nagyon volt. A párban játszó játékosainknál a mélységi tagozódásúk nem működött, egymást nem segítették. Még mindig elmarad a védekezésből a támadásba történő átmenetűnk, de ha egyszer ez sikerült akkor labdavesztés esetén elfelejtünk védekezni. Szinte minden pozícióból megfutották játékosainkat. A mai mérkőzésen a két csapat nem volt azonos súlycsoportban.